این هم یک یلدای دیگر ...

شب خوبی شد ... مهمونها را نمی دونم ولی لااقل به من که حال داد و فک کنم همین کافیه !! ... امیدوارم امشب همه تون شب یلدای قشنگی رو تجربه کرده باشین ... ( چقد لحن این جملهء آخری شبیه مجری های مزخرف تلویزیون شد ! ) ... هم دیروخته و صب پا شدن مصیبته ! و هم اینکه الان حس و حال نوشتن یک پست دلی - اونجور که خودم دوس دارم - دربارهء یلدا رو ندارم لذا فقط چن تا تشکر و بعدم شب عالی متعالی !

١- تشکر از مریم ترینم که امشب خیلی زحمت کشید و قبل از رسیدن من کل بساط و سور و سات شب چله رو مهیا کرده بود عین باقلوا ! و موقع تماشای فیلم جشن چایی هم همینجوری بی مناسبت و ییهویی بغلم کرد و نوازش و اینا و خلاصه حسابی ما را محبتناک کرد این شب یلدایی ! و ضمنن الانم اجازه داده بیدار باشم و این پست رو بنویسم براتون و برای رضای خدا !

٢- تشکر از میرزا قلمدون که تهران اومدنش بهانهء دور هم جمع شدن امشب شد و تنها کسی بود که در یک اقدام انتحاری با کرگدن عکس گرفت تا این پست یتیم و بی عکس نمونه ! و ضمنن سر شام کل یه نوشابه خانواده رو دمر کرد رو فرش تا بعدها وختی چن قطره چای می ریزم رو فرش عذاب وجدان نداشته باشم !

٣- تشکر از ایرن که جسورانه پیشنهاد دون کردن انارها رو داد و باعث شد جمع از آب هنداونه به آب انار ترسفورم کنند ! و امشبو به افتخار ما تا ١٢ بیدار موند ! و ضمنن تا آخر مهمونی دوربین ١٢ مگا پیکسلی شو از تو کیفش در نیاورد !

۴- تشکر از رویا که خیلی پرفشنال یک تاغار انار رو در کسری از ثانیه به تلّی از صد دانه یاقوت دسته به دسته بی نظم و ترتیب یکجا نشسته بدل کرد و ایضن به شدت موجبات شادی روح اُمّتی رو فراهم کرد که حالشو نداشتن دستاشون نوچ بشه ! ...

۵- تشکر از محسن که با وجود اینکه همیشه منبع لایتناهی و لایزال انرژی و جترقه بازی و بشکن و بالا بندازه ولی عهد شب یلدا باطری ش تموم شده بود نمی دونم چرا ! اما با این حال (ش) ! بازم یه تک مضرابایی اومد صیفی جات !

۶- تشکر از حامد که سرحال بود خدا رو شکر ولی این باعث نشد که حتی یه نخ هم از اون سیگار شبیه سیگار برگ خوشگلش بده بکشیم ! و ضمنن سر شام با فداکاری ستودنی ای جاشو با من ١١٠ کیلویی عوض کرد وگرنه کنسرو می شدم !

٧- تشکر از احسان جوانمرد که همیشهء خدا یجوره و اون جور هم یجورایی جور خوبیه ، یجوری که آدم یجوری ش میشه که جور خوبیه ناجور ! و سر شام هم در راه همرزمانش از جون مایه گذاشت با اون چمباتمه رو مبل غذا خوردن و در حد تیم ملی خواب رفتن پاش ! ضمنن باعث شد بعد از مدتها فیلم جشن چایی و خاطرات دانشکده رو یه بار دیگه مرور کنم !

٨- تشکر از وحید که دو نوع تخمه خرید و بساط شب یلدا رو تکمیل کرد اما خودش ما رو پیچوند و رفت پایین که نیمساعته برگرده اما وختی من رفتم که چن دیقه هم تو شب یلدای مامانینا شریک بشم دیدم ماتحتشو چسبونده به بخاری و عین خرس خوایبده !

٩- تشکر از حمید که لوس بازی وحید رو درنیاورد و کللن همچین اساسی ، از بیخ پیچوند قضیه رو !

10- تشکر از عباس و فری و راضیه و می نو و بی تا که هر کدوم لابد دلیلی داشتن برای غیبت امشبشون !

11- تشکر از خودم که امشب برعکس تمام مهمونی های این یکسال اخیر سرحال و اکتیو و انرژیک و بگو بخند بودم و اصلن ولو و داغون و وارفته و شیربرنج نبودم و ضمنن یه ربع قبل از رسیدن مهمونا ام صورتمو اصلاح کردم و مثل یه تیکه ماه شدم و اینا که اسنادش هم موجوده !

12- تشکر از شما که فردای شبِ شمردن جوجه هاتون و سر سیاه زمستون دارین اراجیف منو می خونین ! 

13- تشکر از خدا که شب یلدا رو آفرید !!

/ 74 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
arash

maghzo

عبوری

نمیشه قضیه حمید روبیشترتوضیح بدی..خیلی کنجکاوشدیم...البته اگرخودش موافق باشه...[شیطان]

عبوری

باورش سخته..یعنی تو توی مهمونیا "ولو و داغون و وارفته و شیربرنج" هستی ؟ کرگدن خان بسلامت باشند نگوئیدماست سیاه وروز شب است لطفن..[تعجب]

من و من

با تاخیر شب یلداتون مباااااااااااااااارک!

رضا

سلام سلام اگه با تبادل لینک موافقی لینک کن و خبر بده تا لینکت کنم و یا خبر بده تا اول من لینکت کنم فرقی نداره در این قسمت میتونی با خبرم کن http://takmahfel.com/mail/ امار بالای 20 هزار الکسای زیر هزار و لینک شما در بیش از 13 هزار صفحه به نمایش در میاد http://www.takmahfel.com/ عنوان:تک محفل با سپاس

الهام

یلدای شما هم مبارک باشه... البته با تاخیر!... خوشحالم که شب خوشی داشتی و این که کرگدن خان معمولا تو مهمونی ها شیربرنج و ولو و داغون و ایناست اصلا تو کتم نرفت که نرفت!

تخته سیا

سلام جناب باقرلو چندتا از کارهاتون اتفاقی بدستم رسید خیلی لذت بردم. آخرش چه؟؟؟؟ بقیش یادم نبست خلاصه با یه وبلاگ ادبی درخدمت دوستان هستبم شاد باشید

پ

..........

سال صفری

ما هم اگر دعوت بودیم می آمدیم که هیچ، قول میدادیم تا سحر هم کمک مریم ترینتان ظرف بشوریم!