پر و خالی ... هر دو هر دو ...

بگذارید همینجا و از پشت همین پنجره’ فلزی اطاقک کوچک کنج کلیسا و در محضر شما پاکان و مقدسان و منزهان و پدر روحانیان روزگار ! اعتراف کنیم که آقا جان ما امشب با چن تا سوژه در مُشت آمدیم نشستیم طبق روال معمول و عادت مالوفِ این اواخرمان قبل از خواب مطلبی از خویش در کنیم که هر کار کردیم در نشد ! ... لذا از آنجا که انقدر شهامتش را داریم که سرمان را بالا بگیریم و بگوئیم سعی کردیم و نشد ، این چند خط را نگاشتیم تا مشت محکمی باشد بر دهان بدخواهان و یاوه گویان کچل و بد مشهدی ای که یک عمر است چشم ندارند ما و وبلاگمان را ببینند !!

پی شوخی نوشت :

نیم ساعت نشستیم تا یک عکس فان خوب برای این پست پیدا کنیم از توی نت که آخرش هم چیزی چشممان را نگرفت در نتیجه رفتیم سراغ هاردمان و دیدیم ای بابا آب در تشنه و ما کوزه لبان می گردیم ! ... از این عکس ما و میرزا قلمدون فان تر اصلن مگر هست در عالم ؟! ... اگر از اول به مخمان رسیده بود به جای آن نیم ساعت می توانستیم یک پست درست درمان بنویسیم ها !

پی جدی نوشت :

اگر حس و حال و روال و منوالمان به همین شکل باشد ممکن است یک مدت کمتر بنویسیم ... ( شلوغ نکنید ! دقت بفرمائید لطفن ! عرض کردیم کمتر نه اصلن ! ) اگر هم نه که نه ... یعنی آره !

پی نوشت من ( آمیرزا) :

سلام رفیق!

حالم بد نیست

خویم انگار!

می بینی که :

دستی به گردن تو دارم و

دستی به کمر

این یعنی ایستاده ام هنوز!

حالا اگر دوست داری ضایعمان کنی

پا پس بکش!

ولی فقط یک قدم لطفا!

اینطوری لااقل

می دانم که به پای چه کسی افتاده ام...!

زیاده عرضی نیست

فقط جان تو و

جان سربالایی های نفس گیر ولیعصر..!

خدا حافظ.

/ 172 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریا

خدایی میرزا خیلی باحاله! البته از لحاظ طنز ایشون رو باحال لحاظ کردم. حالا واسه خودش گل نگیره بد مشدی!

نگار

[لبخند] ... ارادت و دیگر هیچ!

نگار

والله داداش ما خودمان هم دلمان رضا نیست پشت کنیم به این جماعت که از جان عزیزتر می داریمشان! منتها اگر بخت پشتش را کرد به شما و دیدید قیافه ی قازقلنگ این روزهای ما را، می آیید صحه می گذارید به حرف داداش جانتان[نیشخند]

نگار

چه پشت تو پشتی شد!!!! اینجا راه به قزوین که نداره احیانا؟؟؟

مهسا

"پا پس بکش! ولی فقط یک قدم لطفا! اینطوری لااقل می دانم که به پای چه کسی افتاده ام...!" این یک طرح فوق‌العاده هست هاااااا . روزم رو حال آورد و ساخت . دم آرش قیژژژژژژژژ . مثل همیشه .

مسیح

حالا اون کل و طیبیب و نمی دونم چطوری میشه مشکلشون حل کرد ! ولی بی تعارف میگم حس خوبی بهم میده دیدن اینهمه شور و حال حالا شما دوست داری غربزنی که پیرمرد 34 ساله و اینا ولی بدون ما بچه های دهه 50 های کلن بچه های غرغرویی هستیم باور نداری ؟! از اولین دهه شصتی دم دست تون بپرسید!

یوتاب

اقا ما چی کار کنیم مهتاد شدیم به وبلاگ شما شما هم که چند وقت یه بار کلاس میذارید تهدید میکنید که کم مینویسم و این حرفا من تا نخونم اعصاب مصابم درست نمیشه نمینویسید ایا؟ برویم ارشیو بخوانیم ایا؟ نمیشود پست تر و تازه خواند ایا؟ باید برویم ارشیو بیات بخوانیم ایا؟ دور از جون ارشیو شما

کرگدن

http://pcnet.ir/images/baraniha.jpg