بزن بریم ... به سرعت ... مثلن 512 کیلوبایت ... !

بدینوسیله ورود شکوهمندانه حضرت ADSL را به کلبه درویشی کرگدن ( جناب مستتاب خودمان ! ) خدمت اسلام و مسلمین تبریک و تهنیت و تسلیت و تعزیت عرض و طول نموده ! و منبعد حتمن آپدیت تر و منظم تر و مطول تر و بیشتر و بهتر و باکیفیت تر و گنده تر و خیلی تر و بصورت شبانه روزی تر ! در عرصه حضور نخواهیم داشت ! بلکه امیدواریم که منبعد حس و حال آپدیت تر و منظم تر و مطول تر و بیشتر و بهتر و باکیفیت تر و گنده تر و خیلی تر و بصورت شبانه روزی تر ! در عرصه حضور داشتن را داشته باشیم الهی آمین !!!

پ ن ١ : ما عشقمان کشیده با خود نوشابه بازکنی شدید ! هی فرت و فرت عکس پروفایلمان را ( با ژست های هنری و مکش مرگ مای شیش و هشت ! خودمان و سید عباس گامبالو ! ) عوض کنیم ! مشکلی هست ؟!!  

پ ن ٢ : آخه نابرده گامبالوی بالا ( نیز که مدتی ست از منزل خارج نشده و به علت اخلال حواس هفتگانه ! مراجعت نموده اند ) هم ایضن به همین بیماری مبتلا گشته اند نافرم ! 

پ ن ٣ : برای سلامتی آقای راننده صلوات !

/ 46 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وحید باقرلو

با عرض سلام و ادب و زهر مار! خوب تو که اینقدر عاشق عوض کردن عکس پروفایل هستی عکس پروفایل ما رو هم عوض کن دیگه. عکس من که سرباز ارتشم بهتره تو پروفایل باشه یا عکس سرباز هخامنشی. بزار حرفه ای بشم. به کوری چشم بخیلان روزی 8بار عکس پروفایلمو عوض می کنم (به نیت 8 نفر از 14معصوم!) خدا آدم رو محتاج هیچکس نکنه...

مسعود

سلام.مبارکه...مبارکه...اومدنت به زندگیم مبارکه....هیفده داریم .محسن مونیتور هیفده داریم میخوای؟

حسین رضوی فرد

با سلام و احترام وبلاگ شما در "باغ نظر" لینک شد با پست جدید(شعر طنز) به روزم و حضور و نظر شما را می ستایم

دختر آبان

دست از سر معصوم !!! اون پسر نانازی هم برداشتیم [چشمک]

فاطمه اختصاری

(((ببخشید دندانتان توی گردن من است!))) سلام دوست خوبم! به روزم با کلی شعر و مطلب و خبر و ... (((به چیزهای قشنگی که هست فکر بکن!!))) ....الف. لام. میم.... «مهدی موسوی» بودن غمگین است! ....الف. لام. میم.... ميمون، به دُمت نگاه كن! ....الف. لام. میم.... «PMS» مخفف وضعيت پست مدرن «Post Modern Situation» نيست بلكه ... ....الف. لام. میم.... «همين است كه عقل من ادراك مي كند» «شمس» دارد زندگی ام را زیر و رو می کند ....الف. لام. میم.... PLOP! او داشت قِل مي خورد! ....الف. لام. میم.... شماره چهارم فصلنامه‌ی همين فردا بود چاپ شد (به زمان با دید غیرخطی نگاه کنید!) ..... (((شاعر ان خوب به بهشت مي روند، شاعران بد به همه جا!))) (نقدی متفاوط!! و ... راجع به برگزاری جشنواره های شعر کشور) پوتين براي سربازان جديد ... (((پرنده ی نخی ام زیر چرخ خیاطی))) ... و ديگر هیچ!

حمید باقرلو

هر دفعه عکس پروفایلتو میبینم خنده ام میگیره!خیلی باحاله!

یکارمندانشجو

سلام و ارادت! راستی این که ماشین خودتان نیست که ! هست ؟ ببخشید سوالی هم داشتیم در باب عکس پروفایلتان! در حال دوئلی چیزی می باشید آیا ؟!و اگر پاسخ بلی است نتیجه اش چه شد ؟ قبلن از همکاری شما با آنتن های بر افراشته ی یک آدم فضول ممنون و سپاسگزاریم!

ایرن

سلام خوبی ؟ حسابی سرت شلوغه؟نه؟ خسته نباشی.....فکر کنم دیدارمون افتاد به سال دیگه....... [دست][لبخند][بغل]

محمدجواد ناطق پور

جناب باقرلوی عزیز ورود ای دی اس ال را به حلقه زندگی ات تبریک می گویم.! و بیشتر از آن تولدت راتبریک می گویم هرچند با کمی تاخیر. و باز هم تازه تر از آن سال نو را به شما و خانواده محترم ات تبریک می گویم و برایتان آرزوی ایامی خوش و سالی سرشار از شادی سرحالی و سلامتی بدون بدهی و دفترجه قسط واین حرفها دارم. با برخی از دوستان کماکان در ارتباطم به بقیه دوستان عزیز دانشکده هم ابا اجازه شما از طریق سایت شما سلام و سال نو را تبریک عرض می کنم. انشالله سر سفره هفت سین دو سین یادتون نره یکی سلامتی و دیگری سربلندی دوستان .