و اینک کامپیوتر ... !

در راستای همان بیت معروف خواجه سعدی مولانا حافظی ! که می فرماید :

خدا را بر آن بنده بخشایش است ... که خلق از بلاگش در آسایش است ! 

قصد نداشتیم مزاحم اوقات شریفتان بشویم به جان خودمان ! ولی خواستیم جهت اطلاع رسانی و رفع نگرانی آندسته از کرگدن دوستان افراطی ! که خود را در فراق ما هلاک و ناکار و در هجران آپدیتهایمان مجروح و شهید می کنند !! معروض داریم که انشالله اگر خدا بخواهد و پیغمبر امضا کند و ابر و باد و مه و خورشید و فلک مثل بچه آدم به کار خودشان ادامه داده و در کار باشند ! و آتش بس غزه پایدار بماند و ما سر کار باشیم ! و ماهواره امید سقوط نکند و در کار باشد ! و خاتمی از کاندیدا شدنش منصرف نشود و ما سر کار باشیم ! و الخ ... ما از امشب به مبارکی و میمنت در منزل کامپیوتر دار می شویم و منبعد بهانه ای برای کوتاهی و تلاش نکردن در راه خدمت به اعتلای فرهنگ بلاگستان نداشته و حتی می توانیم نصفه شب هم برایتان آپدیت و کامنت از خودمان در کنیم چجور !

در همین راستا مریم بانوی گرام نیز در آستانه سی سالگی بهار انقلاب اسلامی ! با اصرار ما یحتمل بازگشت شکوهمندی به دنیای مجازی خواهند داشت و به جهت اینکه اخوان باقرلو نیز به زودی ای دی اس ال دار می شوند تازه احتمال اینکه دو فروند باقرلوی جدید ! نیز به دنیای بلاگستان اضافه شود بسی بسیار است نافرم !

این بود انشای من ! و من الله توفیق ! درود بر یوزارسیف ! درود بر زلیخا ! مرگ بر اسرائیل ! مرگ بر اوباما ! ... مرگ بر منافقین و صدام ! ... تکبیر ! 

پی نوشت یک : یا ابر و باد و مه و خورشید و فلک مثل بچه آدم در کار نبوده اند ! یا آن سه مورد بعدی ! البت شاید هم الخ گند زده ! خلاصه که تا اطلاع ثانوی طبق سنوات قبل شرمنده اخلاق ورزشی همه دوستان و آشنایان و کسبه محل بلاگستان هستیم !!!

پی نوشت دو : می دانیم که در دلتان چه فحشهای خفنی بهمان می دهید ! اولن یک کم ادب داشته باشید ! دومن خوب است ما هم مثل بچگی هایمان بگوئیم : آینه ؟!!! 

پی نوشت سه : آی بزند جمعه استقلال قلعه نوئی طلسم شکنی کند و بیشتر از سه تا سولاخ در وسط لنگ بخت برگشتهء بحران و فلک توءامان زده ایجاد کند ! مثلن چهار تا یا پنج تا ! البت با این روند طوفانی ای که داشته بعید هم نیست ! شصت تا گل به بقیه زده خب چهار پنج تا هم تقدیم حاج آقا انصاری فر عزیز می کند ! راه دوری نمی رود !!!

/ 277 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید

"کرگدن را تنبلی راز حیات"

سیزیف

به قراری! بر قراری و باشی سبز... باقر محسن لو

یکارمندانشجو

ادامه ی شعر استاد سعید: کرگدن را تنبلی راز حیات ای خدا این راز را افشا مکن گر بشد افشا این راز مگو از زبان دشمنان واگو مکن! باز می گردد کرگدن غران و جوشان ،ای رفیق زین بیشتر خویش را ضایع مکن!

یکارمندانشجو

اصلاحیه : باز گردد کرگدن غران و جوشان ای رفیق خویش را زین بیشتر ضایع مکن[نیشخند]

شیدایی

سلام ... خوبیییییییییی؟ زنده ایییییییییی؟

ایرن

سلام خوبین؟ کامپیوتر دار شدین تحویل نمی گیرین؟ به مریم جون سلام برسون پرده های تمیزتونم مبارک!!!!!!!!!!![زبان]

رعنا-

اطاعت امر ملوکانه شد. به روز میباشیم با نتایج فجر

نگار

جوابیه دادیم خدمتتان ! حضور بیابید لطفآ مجددآ ![گاوچران]

کرگدن

از 276 خوشمان نمی آمد گفتیم رند بازار بشود 277 !!!

سمیرا

سلام خوبید شما؟ مبارک باشه پس تا حالا از اموال بیت المال تناول می فرمودید؟.؟ وای وای وای استغفرالله!