آخه این انصافه ؟!

آخه این انصافه ؟!

جددن این شرط عدالت و مروّته ؟!

خداوکیلی این رسمشه ، این درسته ؟!

یعنی عرش خدا نمی لرزه و قهرش نمی گیره ؟!

که روز عزیز و متبرّکِ بین التعطیلین در حالیکه عالم و آدم به حکم معرفت و درک و ادب و لوطی گری و دو ایکس لارجی و خیلی چیزهای دیگر مدیران و رئیس روسای مَشتی و با عشقشان ، بصورت جفتی و یا تک سرنشین کنار بخاری ( و در صورت تمتّع مادی و معنوی کنار شومینه ! ) ، لای پتوهای گلبافت کُرکی نرم و آدم حالی به حولی کن ! در حالت لاگ آف و استند بای به سر برده و تا زمانی که دست به موس و کیبوردشان نخورد از این حالِ باحال خارج نمی شوند عمرن ! و حتی گلاب به روتون قبرستون ها هم بصورت نیمه تعطیل سرویس می دهند ! ، ما یعنی جناب مستتاب کرگدن و ابر چند ضلعی و ایرن بانو سر کار و در حال خدمت به نظام مقدس و ایران اسلامی و مام میهن باشیم ؟!!

پی موکّد نوشت ! :

نه ! جددن آخه این درسته ؟!!! 

/ 159 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سهبا

آخه قربان اینجا چی درسته که این یکیش درست باشه!!! ما هم مثل شما سر کار بودیم از الای صبح تا چیزی نمونده به شب !!!!

نگار

وااااااااااااااااای اگه بدونی دیشب چه خوابی دیدم! فکر کن من اومده بودم تهران خونه ی شما. تو و حمید و حامد رفته بودین طبقه ی بالا چسبیده بودین به پلی استیشن داشتین بازی می کردین من و نمی دونم کی نشسته بودیم پایین. آخرش بالاخره ایرن هم اومد. بعد نمی دونم چی شد که رفتیم توی کوچه داشتیم گرگم بهوا بازی می کردیم[خنده] بعد من همش می دویدم شماها دنبال من!! از هر جا فرار می کردم یا حامد گیرم می انداخت یا حمید. آخرشم یادم نیست چی شد.خلاصه کلی خندیدم توی خواب که به چنگ هیچکدومتون نمی افتادم[نیشخند]

کرگدن

[قهقهه]

محبوب

انصاف ؟ اخی بیچاره داداش کرگدن رفتی سرکار ؟

نیمه جدی

حالا امروز که تعطیلین جبران مافات کنین!

ماه مهربون

خوب حتماَ درسته چون اگه درست نبود که شما اونجا نبودید [گل] [نیشخند] انرژی مثبت رو حال کردی؟

کیف احوال،نه خبر

من و من

بابا به خدا من يكي خسته شدم از اين پتوي كركي و گرماي شومينه و حالت استند باي! بيا يه مدت جا عوضي

حمیده

سلام آخ چه حالي كردم بين التعطيلين . آي خوابيديم به صورت جفتي . تا ساعت دو بعد از ظهر خواب تشريف داشتيم. آي چسپيد .

یوتاب

خیلی بامزه بود [لبخند] باور کنید اگه این حالت استند بای و لاگ اف زیاده از حد باشه حال ادمو از زندگی به هم میزنه اونوقت میشید مثل من که در به در دنبال کار میکردم بلکه از این استند بای لعنتی در بیام و برم قاطی ادما!