یک دو سه چار پنج !

١- پیش پای همین پست ! (( بی پولی )) را دیدیم ... این عرضهء سی دی فیلمها بلافاصله بعد از اکران عمومی هم ، آدمها را بی فرهنگ بار می آورد ها ! ... یعنی نم نم فرهنگ سینما رفتن را مضمحل می کند خب ... پیش خودت می گویی چرا شال و کلاه کنیم بکوبیم تا آن سر شهر و با اباطیل و حواشی اش 10 - 15 هزار تومن خرج کنیم که فیلمی ببینیم که تازه معلوم نیست موقع رفتن تیتراژ پایانی راضی باشیم یا نه ... خب دو سه هفته دندان بر جگر می فشاریم ، سی دی اش که در آمد با یک دهم همان پول توی خانه دراز می کشیم لنگ و پاچه را حوالهء دستهء مبل می کنیم و با اخوین باقرلو همان فیلم احتمالن راضی نکننده را به سیاحت می نشینیم ! 

٢- یادم باشد بعدن راجع به (( بی پولی )) یک پست اختصاصی بنویسم ... نه در مورد خود فیلم البته ... راجع به سوژه اش ... و ذهنیت خودم در مورد بی پولی ...

3- دیشب خواب محسن منوخودم را دیدم ... خواب بدی بود ... امروز ظهر که بیدار شدم اس ام اس دادم که : دیشب خوابتو دیدم محسن ... خوبی ؟ ... جواب داد : اِ ... باور می کنی منم خواب تو رو دیدم ؟ ... تو خوبی ؟ ... و بعدش امروز دوست ناشناسی به اسم ( س ) کامنت گذاشته که : همیشه وبلاگتو می خونم اما هیچ شناختی ازت ندارم. جز این عکس پروفایلت و عکسهایی که تو وبلاگت از خودت گذاشتی هیج ذهنیتی نسبت بهت ندارم . نزدیکیهای صبح خوابم برد خواب تو و اون دوستت محسن رو دیدم ( عکس اونم تو این وبلاگ دیدم ) خواب خوبی نبود . تو خواب خیلی برات گریه کردم . خواهشا این روزها بیشتر مراقب خودت باش .

4- گذشته از اینکه ( دور از جان محسن )  اگر ما را ندیدید حلال کنید بیزحمت ! می خواهم بگویم که دنیای خواب به طرز وحشتناکی غریب است ... اصلن یک جاهایی ترسناک می شود حتی ساده ترین المانهای معمولی و غیر ترسناکش ... بلاخره این تصاویر کشگی که نیست ، از یک منبع ناشناخته ای ساطع می شود دیگر ... جلّ الخالق !

5- هیچی ! ... همینجوری خواستم رُند بشود شمارگان این پُست !  

/ 125 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامانگاربه حمید

[خنده] یکی بود همین پایینا گفت که شماحاضرجوابید..آها سهبابانو بود...جددا راست گفت...دست مریزاد...اما سعی کن همیشه یه حاضرجواب راستگو باشی آففرین گللم...

مسی ته تغاری

احتمالا سر دل سه تا تون سنگین بوده منم دوست دارم بی پولیو ببینم . ارزش دیدن داره ؟

کرگدن

آره ... خیلی اغراق شده س ولی به یه بار دیدنش می ارزه ...

سیروس

خدا نکنه اقا صد پنجاه سال پایدار باشین ایشالاه جناب منو خودم نیز نیز

سوسک سیاه!

این بی پولی بی صاحاب رو من بعد از اینکه تو سینما دیدم سه تا شهرو از بالا تا پایین گز کردم اخر سر هم امروز صبح یارو که سپرده بودم بهش از ویدو کلوپ خرید اورد!!عاشقشم!(یارو نه فیلمه!!) با مادرجان دیدیم اه مون در اومد.میبینم جدیدا زدین تو کار عکاسی!باریکالا من یکی مشوقتونم فتوبلاگمم بیشتر بیاین؛)

من و من

به نظر من هم اين لينكي كه حميد داد مشكوكه! چشاش عين گربه برق مي زد ريششم يه جوري بود! يكي تحقيقات محلي كنه ببينه راسته يا نه؟

الهام

عجب... من می گم بازم این چند روز مراقب خودتون باشین... این لینک حمید هم از اون سوژه هاست هااا.... بی پولی و منم دیدم... دوسش داشتم...

...

غزل خونه

منم دیدم تعداد کامنتات 123 تاست و رنده، گفتم خرابش کنم!!!

دخترآبان

125 رند این پست مشمول اولولون جدید نمی شود که [نیشخند]