ای عاشق وبلاگی ! ... گودری ت مبارک باد !

به همت و لطف مامادوی عزیز لینکدونی ما گودری ( گوگل ریدری ) شد تا هم خودمان ( باشد که رستگار شویم ) و دو نونه لذتش را ببریم ! و هم دوستان مستفیض شوند در حد بنز ! ... به سبک مرحوم جنت مکان بلاگ رولینگ خلد آشیان ! اینجا هم لینکهای به روز شده بولد می شوند و می آیند در صدر مجلس لینکدونی جلوس می فرمایند فرماییدنی ! ... محاسن این داستان که خب بر همگان مبرهن است نافرم ! ... اما معایبی هم دارد منجمله این که آن یکی دو روزی که وخت گذاشتیم و با دقت و وسواس این یک کامیون لینک را اولویت بندی کردیم کشک شد رفت لای دست اجدادش ! ... عیب دیگرش اینکه گرچه اینطوری ملاک برتری انسانها بر یکدیگر صرفن میزان تقوایشان می شود ! اما خب ما و تمام آنهایی که به آن رتبه بندی و آن چیدمان لینکها عادت کرده بودیم حالا باید فانوس بدست دمبال لینک عزیزانمان بگردیم در این شب تیره که معلوم نیست کی قبای ژنده اش را کجا آویزان کرده ! ...

در خاتمه باز هم ضمن ابراز ممنون داریمان خدمت مامادوی گرامی ... حضور دوستان وبلاگی و اولولون دوستان عزیز عرض می کنیم که هر کس از این لینکدونی جدید استفاده مفید فایده خواهد برد لطفن اعلام کند شماره حساب بدهیم یکوخت مدیون ما نشود !!!

/ 34 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
میرزاقلمدون

من حال نکردم باهاش ! به دلیل همون ایرادی که گفتی.

میرزاقلمدون

ضمنن عکس پروفایلت ممکنه در ابتدا به شکلی گذرا آدمی متفکر را در یک میز گرد ادبی تداعی کند . ولی نیک که بنگری در می یابی بیشتر به آدمی پهلو می زند سعی در استتار بوی گند دهانش ! را دارد .

میرزاقلمدون

ضمنن عکس پروفایلت ممکن است در ابتدا و به شکلی گذرا آدمی متفکر را در یک میز گرد ادبی تداعی کند . ولی نیک که بنگری در می یابی بیشتر به آدمی پهلو می زند که سعی در استتار بوی گند دهانش ! را دارد .

ایرن

لینک مارو دزدیدی با گودرت پز میدی! عکسا خیلی قشنگ بودن ممنون! در ضمن صبح خیلی معمولی و نسبتا گرم و پر ازدحام و بدون جاذبه ات به خیر!

رویا امیری

وای محسن من یه سوتی خیلی بزرگ دادم برات تو خصوصی میذارم چی بوده .

رویا امیری

چندین بار شمردم ببینم چندمی ام اما هر بار اشتباه می شد به خاطر همین بی خیال شدم . دوستان عزیز من پیش احسان جوانمردم . البته اگه پیداش کردید . بابا محسن تو این همه لینک رو از کجا آوردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [متفکر]

رویا امیری

اصلا دوست ندارم پیر بشم اصلن هم ازسفید شدن مو و چروکیده شدن و درد داشتن و دارو خوردن خوشم نمی یاد ولی می دونم یه جوری باهاش کنار میام . سعی می کنم تا اون موقع به جایی که دلم می خواد رسیده باشم تا از خودم احساس رضایت کنم .

حسام

مبارك است انشاء الله. روز به روز بهتر از ديروز. دينگ دانگ!! عكس مورد نظر شما هم متاسفانه بخاطر سايت مرجع باز نمي شد. اگر مايل به ديدن بودين بر روي كلمه "منبع" كليك بفرماييد. سايه حضرتعالي مستدام

صدیق سروستانی

مبارک باد این لینکدونی جدید . فقط اشکالش اینه که معلوم میشه کیا تنبلن یا اشتغالات !! دارن