از سووون از پاسیبل و سباستین!

ای دی اس ال منزلمان قطعیده است به سلامتی ! و در شرکت هم وخت و رویمان نمی شود چون گرفتاریم ... به محض رفع قطعیدگی بعد مدتها با یک پست مفصل و به زعم خودمان جدی و یک کم درست و درمان ! به روز می شویم ... روی کاغذ هم نوشته ایمش کامل ... ۵ صفحه است لامصب !

/ 29 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

آره جون خودت . تو گفتی و ما هم باورمون شد . مساله اینه که شدی چوپان دروغ‌گو . حنات دیگه هیچ رنگی نداره عمو جان [ماچ]

ایرن

سامبولی علیک کرگدن جان.....خوبی؟ سرت انگاری خیلی شلوغه......لو بدم می خوای راجع به چی بنویسی؟![خوشمزه]

احسان

مرده ی این قر و قنبیلاتم . راستی چه جی جی باجی شدن با تو این جماعت نسوان !؟ این سطر فوق در جهت تفرقه افکنی بین شما و مریم ترین نگاشته شده و هیچ ارزش دیگری ندارد. بابا این میرزا قلمدون یه دونه س به خدا : سامینگ کون! منهدم شدم از خنده .

فرزام

"جان مولا انقدر به بعضی کچل های صیفی جات پوئن و رو ندهید که عقده های فروخورده از دوران طفولیتناکی شان را ارضا کنند با ذوقمرگی های حاصل از نوشته های شما آبجی جان" [عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی] حقا که یونیکورنی! آخه باقالی! یه بارم یکی از این کله ما خوشش اومد. آخه تو چرا سوسه میای این وسط، ها؟ خوبه منم گیر بدم به اون شیکمت کچل؟! ها؟!

فرزام

یه کم از این همسر مکرمه محترمه تون یاد بگیر. ای خاک بر سر من که آبجیمو دستی دستی بدبخت کردم دادمش دست تو هندونه شریف آباد[عصبانی]

واحه

ای بابا شما که هنوز ننوشتید...

یکارمندانشجو

خداییش حالا که فکرشو می کنم این قدیمیا گاهی ذرت بیخودی پرت کردنا! مثلن گفتن مصیبت که عمومی میشه تحملش راحت تره و لی به جان همین دایل آپ....( اینا بد و بیران که حذف شدن!) وقتی موضوع قطعی ای دی اس ال شما را شنیدم انگاری که همین الان بی ای دی اس ال شده باشم توی سر و صورتم زدم و شیون و گریه و اینا! گفتم کجایی خدایا تا ببینی ای دی اس ال کرگدنت رو هم کشتن!

ایرن

سلام ابری و بارانی و خنک به جناب کرگدن