مطرب نوایی خوش بزن ...

پیش نوشت یک :

٢٠ اردیبهشت تولد سید عباساست ... تولدت مبارک رفیق من ... تاواریش من ... عباس گامبالوی من ... یار غار و دوست سالهای جوانی من ... عزیز من ... برادر من ... تولدت مبارک هزار تا ... هر چی آرزوی خوبه مال تو ... تو بی نظیری داداش عباس ... شاهکاری پسر ...

ضمنن رعنا توی وبلاگش برای عباس یک جشن تولد تصویری باحال گرفته که حتمن ببینید !

پیش نوشت دو :

رضا سیرجانی عزیز در یک اقدام خلاقانه و قشنگ متن کارت عروسی اش را به مسابقه گذاشته است ... تازه سکه هم جایزه می دهد ! ... کاش من برنده می شدم ! ... نه بخاطر سکه ... بخاطر خود رضا که نازنینی ست این بچه ... به پای هم پیر شوند الهی آمین ...

***************************************

١- شمبه همیشه فاجعه است ! و ایضن فشار و پارگی در مراجعه است ! ... هر چقدر هم پنجشمبه و جمعه خوش گذشته باشد این شمبه لعنتی انقدر خارمادراندر هست که بتواند بلکل همه اش را از دماغ آدم در بیاورد بی دسمال کلینکس ! ... شمبه گشاده اسم با مسمایی ست برای آقا یا خانوم شمبه که به شدت کابوس کارمند جماعت بوده از قدیم الایام و هست و خواهد بود ! ... لازم به ذکر است که همین ما ! الان که این اراجیف و اباطیل را مرقوم می فرمائیم تقریبن نیمه خواب نیمه بیداریم ! ... البته اگر از احوالات اینجانب خواسته باشید خدا را شکر خیلی حالمان از دو ساعت پیش که با لیفتراک از تخت کنده کاری کردیم خودمان را ! و یکساعت پیش که جای دوستان خالی پشت فرمان چرت تپلی زدیم تا شرکت بهتر است ! 

٢- احوالات شریف ؟! ... ( این مدل احوالپرسی لفظ قلم تازه افتاده تو دهنمان ! )

٣- بعد از دو پست غمگین انگیز جناب مستطاب کرگدن بنظر می رسد قاطبه بلاگستان نافرم تریپ افسردگی برداشته و نیاز به تمدد اعصاب و یک پست شادمنگول کرگدنی دارند ! ... ( دقت کردید که خودمان را مترادف و هم شاءن روسای قبیله و نقطه پرگار وجود و سوراخ مرکز کائنات و بابا تو دیگه کی هستی و تو آخرین امیدی برای خستگی هام و رئیس جمهور منتخب و قرص اکس شادی آور و فیروز کریمی و جری لوئیس و غیره در نظر گرفتیم ؟! ) 

۴- لذا اسم و موضوع پست بعد ( اختراعات مورد نیاز ) است ! از آنجایی که مخترعین خیلی به فکر ما عوام الناس نیستند و معمولن تمام هم و غم و انرجی خود را معطوف و مصروف اختراعات پیچیده بدرد نخور نمایشگاه پر کن چشم دشمن در آر می کنند ! بر آن شدیم تا لیستی از اختراعات کاربردی مورد نیازمان را تهیه و برای ( معاونت محترم سازمان حمایت از مصرف کنندگان عوام نیازمند اختراعات جدید و کاربردی وزارت صنایع ) ارسال کنیم تا هم ارسال کرده باشیم هم دور هم کمی بخندیم و صفا کنیم ! 

۵- از آنجا که اینجانب نگارنده این سطور مشوش ! شهره شهر بوده و هست به عشق ورزیدن به بندگان خدا ! و تنها خوری در مرام و مسلکش محلی از اعراب و فتحه و کسره و ضمه ندارد لذا شما دوستان جان هم می توانید اختراعات مورد نیازتان را - طنز و جد قاطی ! و کللن هر جور که دل تنگتان خواست و عشقتان کشید ! - به آدرس پستی تهران دست چپ شهرک ولی عصر دست راست ! ارسال نموده و یا راس ساعت ٩ در بسته بندی بهداشتی و مناسب بگذارید دم در تا بدستمان برسد و ضمیمه درخواست خودمان کرده و بفرستیم برای هماهنگی های لازم و دستورات مقتضی و اینا !

۶- بشتابید که غفلت موجب پریشانحالی و پشیمانگالی ست ! 

٧- اما شلوغ نکنید لطفن ! ... یکی یکی ! ... آقای عزیز خانوم گرامی هل نده پلیز !

٨- بیزحمت همینجوری گتره ای و شرتی شیمبلی جواب ندهید ! ... اول یک کم فکر کنید ... و خوب نیاز سنجی کنید خودتان را ... پیشنهادات داده شده پس داده نمی شود ها ! ... کمی هم طنازی و خلاقیت چاشنی اش کنید تا هم دو زار گیر بقیه ای که می خوانند بیاید ! ... هم جلوی ( معاونت محترم سازمان حمایت از مصرف کنندگان عوام نیازمند اختراعات جدید و کاربردی وزارت صنایع )  آبروداری نموده و سربلندمان کرده باشید !

/ 101 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمدجواد ناطق پور

سلام جناب محسن آقای گل گلاب سلام حسب الامر آبدیت گردیدیم و گوگل ریدر حضرت مستطاب عالی اشتباه نفرموده اند. افتخار یک فنجان کمرباریک ناصرالدین شاهی چای کوچک مجازی کافی است که از نثر پیل افکن شما (ببخشید کرگدن افکن) بهره مند شویم. البته دارم کم کم آدم می شوم و نثرم را به شما نزدیک میکنم. صد البته ما که شما نمی شیم ولی یک دوره کوتاه آموزش از راه دور بذاری ماهم توفیق الحاق به جماعت دلنشین ها را پیدا میکنیم. هرچند این ذهن کم درآمد ناسازی که بنده دارم احتمالا شما را از کرگدن نشینی پیشمان و با ما جماعت به درویش نشینی و خصلت خاکی اندر خاکی خواهد کشاند. عزت زیاد

شوالیه

به قول آلت پریشی که میگفت: "احوالات شریف؟"...

مجتبی افشاری

از وبلاگ ما دیدن کنید.بشتابید[[اوغ]

رها

ما رقابت را واگذار می کنیم ! شما هم همه اش سوالات سخت سخت می پرسید ! از شنبه تا حالا رفته ایم رو مود مدیتیشن بلکه چیزی حواله ی ذهنمان شود...نمی گردد!

ایرن

سلام خوبی؟ ریدم تو دهن هر چی کارفرما و شرکت و مدیری که میگه پنج شنبه بیا سرکار.....این مریم بانو دعوت ما رو نپذیرفت برای رفتن به پارک و صحرا و خوردن ناهار جمعه.....ناهارشم با من....

مریم ترین

حیفه که نود و هشت بمونه...

مریم ترین

دوست دارم بشه صــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد تا...مجلی داره؟!...