همچنان ادامه پی نوشت ها ... !

پی نوشت ١٨ : امشب شام منزل داداش فری و راضیه بانو بودیم ... خیلی خوش گذشت عینهو همیشه ... حسابی شرمنده کردند طبق معمول ... زرشک پلو با مرغ بریان و ماهی تازه شکم پر و پنیر برشته و مخلفات ... دیشب هم منزل سید عباس اینا تقریبن همین بساط بود ! آقا انصافتان را شکر ! پس ما چجوری و کی رژیم غیر صهیونیستی مان را شروع کنیم ؟!

پی نوشت ١٩ : پی نوشت قبلی را ننوشتیم که صرفن دلتان را آب کنیم ! غرض عرض مقدمه ای بود برای بازگویی یک اتفاق تاریخی در حد تیم ملی برزیل زمان پله و دکتر سوکراتس ! ... طبق معمول وختهایی که منزل فری اینا جمع می شویم بازار پلی استیشن و فوتبال و کرکری حضرات داغ بود ! ... ما هم که در این فقره کللن از بیخ عرب و بی استعداد و بی ذوقیم هماره ... لذا یک گوشه می نشینیم به تخمه خوردن و سیگار و تفکر و تعمق و تدبر در امور کائنات ! ... یک وخت دیدیم سید عباس که یک گل هم از مشد حسین آقا عقب بود دسته بازی را گذاشته زمین و دارد به حسین می گوید که به نشانه اعتراض به تصمیم داور در اعلام پنالتی ناحق ترک زمین می کند ! ... اولش فکر کردیم شوخی می کند یا ما داریم خواب می بینیم ! ولی بعدش دیدیم از قضا خیلی هم جدی است ! بنده خدا حسین هم قبول کرد که بازی را از اول شروع کنند ! کفمان برید و ترکیدیم از خنده ! و سوژه شد تاااا آخر شب این داستان ! تا حالا به عمرمان ندیده بودیم کسی به داور بازی کامپیوتری اعتراض کند که دیدیم و نادیده از دنیا نرفتیم الحمدلله ! ... یاد آن وختهایی افتادیم که در دانشکده فوتبال بازی می کردیم و همیشه خدا حرف حرف سید عباس گامبالو بود ! و سر یک اوت یا کرنر ناقابل چنان سلیطه بازی در می آورد و چادرش را می بست دور کمرش و حیاط دانشکده را می گذاشت روی سر کچلش که بیا و ببین ! ... ضمنن قرار شد فردوسی پور در اولین برنامه نود سال جدید با حضور کارشناسان داوری صحنه مشکوک مذکور را بازبینی و کارشناسی کند تا ببینیم بلاخره پنالتی بود یا نبود !!! ...

( به جهت احترام به مقام شامخ میزبان نازنینمان و رعایت حق کپی رایت صاحب خانه و به جا آوردن مراتب سپاسگذاری جمیعن ولاتفرقوای میهمانان و ابراز ممنون داری مان به طرز ماهرانه ای عکس را درست لحظه ای شکار کردیم که لااقل یک سوم از روی ماه دادا فری و دماغ مبارکشان هویدا باشد ! )

پی نوشت ٢٠ : آن دو تای قبلی را نصفه شب در منزل نگاشتندیم ! و این یکی را داریم در شرکت و سر کار نگاریدن می کنیم ! آخ که عجب بالا و پایین داره دنیا ! ( لطفن باصدای معین یا لااقل با عینک دودی بخوانید ! ) ... وختی داشتیم می آمدیم حین طی الارض خیابانهای خلوت و سوت و کور تهران دلمان بیشتر بحال خودمان سوخت که مثل بقیه ابناء بشر تا بعد از سیزده نتعطیلیم چرا پس آیا همی ؟! بعد از ١٠-١٢ روز بخور و بخواب ییهو هم کشیدن و حضور انقلابی در صحنه و مشغول شدن به امر مقدس نان آوری منزل کمی تا قسمتی سخت و بشر پاره کن می باشد نقطه ته خط آقا من پیاده می شم !!

/ 19 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وحید باقرلو

سلام علیکم. از دست این عباس و جرزنیاش. ای خداااااااااا...[کلافه] ولی دمش گرم. واسه اعتراض کاری نداره بازی واقعیه یا کامپیوتری، کار خودشو می کنه...[قهقهه]

نگار

[خنده]یاد خودم افتادم وقتی دو سه سال پیش با دایی م " کنترا " بازی می کردیم !! هر چی تیر و ترکش درست درمون بود من غصب می کردم آت آشغالاش می رسید به اون [نیشخند] همیشه ی خدا هم اون از وسطای قضیه پیچ پیچی می شد و من می موندم تنها و آخرش کم میاوردم دسته رو می دادم به اون !

کاملیا

خیلی با معرفتین مرسی سال خوبی رو برای شما و مریم ترینتان آرزو می کنم ممنون چه عکسای قشنگی!!!

فریدهاشمی

محسن سلام خوبی؟ سال نوت مبارک محسن از شعرات چه خبر هرچی صفحه اول وبلاگت رو دیدم شعر نبود دلم برای خودت و شعرات تنگ شده

میرزاقلمدون

سلام عرض می کنم جناب باقرلوی عزیز. سال خوبی را برای شما و بانوترینتان آرزومندم. باشد تا در پناه عنایات خاص آقا امام زمان به تمام آرزوهایتان جامه ی عمل پوشیده شود.و دیگر اخوان گرامتان : حاج حمید آقا و حاج مجید آقای باقرلو نیز به جمع بلاگرها افزوده شوند تا در این وانفسای برهوت مطلب در وبلاگ! اخوان اربعه ی باقرلو دست به دست هم داده و خانه ی دل مشتاقان را زنو کنند آباد. تا نیل به این آرمان جاودانی لحظه ای دست ز دعا بر نخواهم داشت .

سوسن

قربان زود مشغول نان آوری شدید....حالا کو تا 15

رضا

سلام سال نو مبارک! آقا این یه نکته ی فلسفی و اجتماعی خفن داره که جناب بودریار و برخی اعوان و انصار مکتب ظاله پسامدرنیسم کتابها نوشتند در موردش و برخی دوستان هم خوب البته با مستغرق شدن در بحور جهانهای مجازی مصادیقی بس متقن برای افاضات مزبور فراهم کرده اند. اینجاست که به یه تعریف بس متخفخن و درعین حال موجز از پسامدرنیسم می رسیم که همانا امر پست مدرن ، امر جدی گرفتن هر امر شوخ است. البته ضلالت پست مدرنها در جدی گرفتن خودشان هم هست که موجب فرح و انبساط خاطری از این دست می شود که در این پست شده. وقتی جنگ خلیج بازی کامپیوتری تفسیر می شود چرا داوری یک مسابقه فوتبال کامپیوتری نتواند موجبات یک جنگ خانگی را فراهم نکند و حتی کار را به فردوسی پور نکشاند. این مزخرفات چی بود من گفتم؟ اگر جدیش بگیرید خدای ناکرده بی اختیار به ناسزای مستتر در آن دچار می شوید. بگذار ید به حساب دید و بازدید نوروز و اینکه وقتی مهمانی اگر حرف نزنی واقعا می گویند لالی! برقرار باشی!

الهام

ایولا به این راضیه بانو! ما که خونشون رفتیم از این خبرها نبود! [شیطان][سوال]

الهام

راستی خدا نکشه تو رو کرگدن. این عکس جدیدته با سید خیلی بامزه اس [نیشخند]