یکی از همین روزا ...

چه طلسمی شده نوشتن این بازی ها ... اول کامپیوتر خونه و اوضاع کار شرکت و ... حالا هم که مریضی نافرم مزید بر علت شده ... تب و لرز - استخون درد - سرگیجه - سرفهء شدید - نفس تنگی و سایر مخلفات با منوی کامل ! ... اگر عمرمان به دنیا بود به زودی در خدمتیم !!

/ 107 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا باقري شاد

در عوض شما ديشب كلي اشتباه بازي كردي و باعث برد مافيا شدي...عمرتان هم به دنيا باشد ان شاالله...كلي خوش گذشت رفيق...مرسي از مريم و از تو...

احسان جوانمرد

اینی که در پی کشف هویتشی محبوبه گلستانیه دیگه: تپل بود اصفهانی بود کم پیدا بود شوخ بود خوشحال بود با مرام بود خوب بود ... حق داری یادت نیاد البته ما خودمونم دیر کشفش کردیم... ما ازش کلی عکس داریم این دفعه که اومدین خونه ما یا ما اومدیم هونه شما بهت نشون می دم... شاید بازم به جا نیاری... بس که کچلی!

احسان جوانمرد

راستی محسن دلبندم اونی که واسه اجرای جشن چایی دعوتت کرده بود محبوبه مقدم بود .. نه گلستانی... -------------------------------- زری می گه بازی من طولانی شده و اصلا من بازیو خراب کردم تو و راضیه می گین محشر بود اون یکی می گه کوفت بود این یکی می گه عسل بود... گیج شدیم به خدا بالاخره ما خوب بازی کردیم یا نه؟ فصل بعد تیمای دیگه میان سراغمون یا باید بریم آویزون لیگ امارات شیم... واللا ... دیونه مون کردن این بچه های متفاوت السلیق... فکر کنم ولی شماها تعارف می کنین... همون زری راس می گه... باید فکر الوصلی الاهلی الهلالی جایی باشم واسه فصل بعد... دیگه تیمای ایرانی دنبال من بیا نیستن با این بازی کردنم... وبلاگ نوشتنمم عین فوتبال بازی کردنمه... خوره ی توپ و دریبلای پشت سر هم و به کسی پاس ندادن و آخرشم از هر پنج تا موقعیت یکی رو گل کردن... تازه تازگیا اضافه وزنم که داریم!

محمدرضا طاهري

سلام... بلا دوره.... ما بعد از مدتها به روزيم... خوشحال مي شم هر وقت حالتون بهتر شد يه سري بزنيد...

شوکول

امیدوارم زودتر خوب بشی کرگدن عزیز [لبخند]

واحه

سلام بابا شما هم چقدر کلاس می ذارید برا ملت...[زبان]

مهسا

می‌بینم که . در حال مریضی هم مهمون دعوت می‌کنی به خونه و هم می‌شینی به مافیا بازی کردن! به بازی‌های این‌جا که می‌رسه ظاهرن فقط تلنگت همیشه در رفته هست و رو به موت می‌شی [زبان]

محبوبه

چی شد ؟ ما نگران احوالات شما هستیم