هف توصیهء مهم برای میزبان های خوابالو !

تجربهء من می گوید که هر آدم عاقل و بالغ خوشخواب و ذاتن خوابالویی در زندگی اش وختهایی که مهمان دارد باید چند نکته را مد نظر داشته باشد ! :

١- شب قبل از مهمانی خوب و به میزان کافی و بلکم بیشتر بخوابد تا در روز یا شب موعود خدای نکرده تحت هیچ عنوان خوابش نیاید و شبیه هویج شُل نباشد !

٢- از قبل کللیهء مهمانها را بلحاظ شخصیتی و آناتومی و روانشناختی و میزان مقاومت و استقامت و همچنین قدرت صاحبخانه بترکانی شان کاملن بررسی کرده و ساعت زیستی خواب تک تکشان را تخمین بزند ! 

٣- اگر هم زبانم لال در حضور مهمانها خوابش گرفت به سبک بایسیکل ران حتی شده به کمک چوب کبریت خاموش لای پلک هایش یا چوب کبریت روشن لای انگشتهای پایش خودداری و آبرو داری کند !

۴- در طول مهمانی از خوردن دوغ و ماست و قرص کدئین دار و سایر خواب آورهای قوی و حتی ضعیف جددن خودداری کند و اگر هم هوس کرد کوفت بخورد بهتر است !

۵- انرژی اش را برای طول ساعات مهمانی تقسیم و مدیریت کند یعنی جوری نباشد که اوائل مهمانی عینهو چارپای نشادُر جویده بپّر بپّر کند و سرش را به این دیوار و ماتحتش را به دیوار مقابل بکوبد ! و در اواخر مهمانی عینهو یاکریم گیج گیج بزند ! 

6- برای مواقع خیلی فورس و ضرور که هیچکدام از موارد بالا میسر نباشد از قبل پیش بینی های لازم را بنماید ، از جمله تهیهء قرصهای خواب آور و مغز و اعصاب و روان گردان 2000 میلی گرمی و پودر کردن جهت استفاده بعنوان ادویهء غذای مهمانان گرام ! 

 7- در آخر هم اینکه چارچشمی حواسش به دوربین موبایل مهمانها و میزان علاقهء هر کدامشان به هنر عکاسی و شکار لحظه ها و اینها باشد و آمار مهمانان وبلاگ نویس یا فتوبلاگ دار را هم شدیدن و فجیعن داشته باشد ! ...

.

.

.

وگرنه این بلا سرش می آید که ملاحظه می فرمائید ! :

.

/ 166 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهسا

کیامهر جان . شورت مامان‌دوز که خوبه که . یکی رو این شلوارک تمام چارخونه . گل و بته هم کشف کرده بوده!

کرگدن

چیه مهسا ؟! باز بلبل زبون شدی بچچه !! یه چن وختی بود عینهو قناری تو لک رفته مضمحل بودی ! باز خدا رو شکر نطقت وا شده و قد قد می کنی !!!

مهسا

اگر می‌دونستی این دو - سه ماهی چی به من گذشت . که خب چون نمی‌دونی برت حرجی نیست[زبان] می‌شه ولی یک کم لطیف‌تر باشی تو متلک‌هات لطفن؟ هیشششششش‌کی یه کرگردن خشن رو دوست ندارههههههههههه

0

0

مهسا

چرا نظر من پاک شده [متفکر]

مهسا به مهسای بی‌نقاب

عزیزم معلومه خیلی صفر کیلومتری! کامنت‌دونی پرشین‌بلاگ قاطی داره . حجم کامنت‌ها که بالا می‌ره باید اول یه کامنت بذاری تا بتونی همه‌ی کامنت‌ها رو ببینی . ضمنن . "مهسا" سرقفلیش مال منه تو این وب‌لاگ و چندتا وب‌لاگ دیگه دست کم! خود عموجان بنده هم لطف کردن و این رو گوش‌زد کردن.[لبخند]

رويا

هيچي تو دنيا بدتر از خوابي نيست كه موقعي كه مهمون زل زده تو چشات و بلبل زبوني مي كنه مياد سراغت

بهار (سلام تنهایی )

میزبان خوابالو تلفن خونه ش را بکشد و زنگ در هم خفه کند و بگیر بخوابد تا بلایی این چنینی به سرش نازل نگردد ..[نیشخند] در ضمن سری هم بزنید به آن طرف کامنتدونی با اجازه ..

الر

مهسا

مهسای عزیزم شاید حرفه ای نباشم اما صفرکیلومتر هم نیستم شاهدشم نقطه زیر کامنتم هستش .... بعد هم این یک شوخی بود که گویا به نظر خیلی جدی اومد سرقفلی اش هم همچنان مال شما من تو این چند وقت ندیده بودمت وگرنه عادت ندارم تو حریم کسی وارد بشم خوش باشید