سلام دختر خوزسفهانی !

توی این سالها که اینجا را می نویسم هر بار که دوستی از دوران دانشکده را در این دنیای مجازی یافته ام کلی عشق کرده ام و روحم تازه شده ... نیازی به تکرار مکررات نیست که چرا آن تکه از زمین خدا و آن سالها بهترین مکان و بهترین زمان سالهای رفته بود و هست ... و اصلن هر بار هم که هر کداممان سعی کرده ایم چرایش را بگوئیم و برسانیم رازش را حق مطلب ادا نشده ... راز آن تکهء برمودایی لعنتی دوست داشتنی که رها نخواهد کرد گریبان دل را و جان را ... هر بار یافتن دوستی که نشانی از آن ایام با خود دارد انگاری یافتن یک برادر یا خواهر گم شده است - مثل فیلمها و رمان ها - با همان شوق بار نخست ... و حالا محبوبه ممبعد اینجا می نویسد ... دوستی که آن سالها دورادور می شناختمش آن هم نه خیلی ... تا همین اواخر که رد پایش توی کامنتها پیدا شد کم کم ... دختر خوزستانی الاصل اصفهان نشین دانشکدهء علوم اجتماعی دانشگاه تهران ... مثل آنوختها که جزو خوبهای آن سرزمین عجائب بود امید که اسم خودش و وبلاگش هم جزو خوبهای بلاگستان ضربدر بخورد آن هم چند تا ! 

***

پی نوشت یک :

برای سلامتی بابای یه همدانشکده ای دیگه مون ( شرارهء عزیز ) دعا می کنم ... دعا می کنیم ...

***

پی نوشت دو :

حامد هم بلاخره از قسمت دوم پوسترهای سری جدید لاست ( ادامهء گمشدگان در قلعه رودخان ! ) رونمایی کرد !

/ 45 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یوتاب

شما عجب مخی بودید جناب کرگدن علوم اجتماعی دانشگاه تهران یعنی از این باکلاستر دیگه رشته نیست خوش به حالتون واقعا میگم میدونستم صاحب همچین قلمی باید همچین ادم فرهیخته ای باشه ولی از بس فروتنید یک بار هم اشاره نکردید به این موضوع موضوعی که خیلی ها بهش مینازن

میرزاقلمدون

واقعن شما عجب مخی "بودید" خیلی هم فروتن! که اصلن نمیگی چیا فروتن!

کرگدن

آرش نمی دونی چقد خوشحالم که داری زبون وا می کنی باز !!!

نگار

[قهقهه][قهقهه][قهقهه] خوب می کنیمت !!!!!!!!!! جااااااااااان؟؟؟؟؟

مرم ترین

چـــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــــــلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم...

یوتاب

[گل] تقدیم به جناب کرگدن و خانواده محترمه مریم ترین خانم [گل]

حامد

ببین سفر بعدی باید حتمن بیای...ازت عکس بگیرم بذارم توی وب...کلی داستان واست دارم[نیشخند]

میرزاقلمدون

اولندش که زبون خودتی!! . دومندش برای یه آدم زبون که واکرده! چرا خوشحالی!؟؟ . ما صبرمون زیاده داداش. . گهی زین به پشت و گهی این به مشت. .

مسی ته تغاری

سلام چه قدر جای من خالی بود نه ؟ چند تا پست از دست دادم ؟ خدا میدونه

من و من

خوبی اینکه با اسم واقعی خودت بنویسی همینه اما مضراتی هم داره که من فک می کنم واسه من ضررش بیش از منفعتشه! شما ماشالا شجاعی! :-))