فالت بگیروم ؟!

بساط تخمه داغ و چای و میوه و پاستیل و سیگار مهیاست ! نشسته ایم پای پی ام سی ... حسابی مغروق شده ایم در حس و حال نوستالجیک آهنگ پشت دیوار شب یه راهی دارهء ابی با آن قیافهء جوان و نفس گیرایش توی آن استودیوهای قدیمی با نورپردازیهای تند که کلی خاطره از کاست های آجر پاره ای ویدئویی نوروز سالهای نه خیلی دور را زنده می کند برایمان ... اساسی توی حس هستیم که یکهو تصویر کات می خورد به این چرخونک مسخرهء فال متولدین ماههای مختلف و یک خانمی شروع می کند به اراجیف بافی های کرکر خنده ای ! ... یک آن ذهنمان جترقه ای می زند و با خودمان می گوئیم مگر ما که جناب مستتاب کرگدن هستیم با یک عالمه هیمنه و هیبت و دبدبه و کبکبه چی مان از این آنور آبی های خدانشناس کمتر است ؟! لذا قلم کاغذ بر می داریم تا یک فال ماهانهء توپ و ماندگار تقریر و تحریر کنیم برای معاصرین و آیندگان و حتی درگذشتگان ! به شرح ذیل :

متولدین فروردین :

توقع شما از زندگی کاملن منطقی است لذا هیچوخت هیچ پخی نمی شوید خاک بر سر بی عرضه تان ! ... پاشو جمع کن خودت را تا نزدم لهت کنم ! ... بخت بلند همیشه یاور شماست بیاااه شصت تومن ! ... باقی شم اگه پول خرد نداری سوت بزن دلمان وا بشود ! ... سنگ ماه شما الماس است ایضن بیاااه ! در این هفته سعی کنید دست به معاملهء بزرگی نزنید از ما گفتن ! ... اگر هم زدید حتمن دستتان را با آب و صابون بشوئید که اقللن آمفولانزا نگیرید سقط شوید ! ... شمبه روز شانس شماست ( آیکون کرکر خنده ! )

متولدین اردیبهشت :

در زمینه مسائل احساسی عاطفی جسمی روحی مادی معنوی اجتماعی اقتصادی فرهنگی هنری سیاسی و غیره این هفته دچار سردرگمی شده و منهدم می شوید و بعدش گره کور می افتد توی کارتان آی می خندیم ! آی می خندیم ! ... با این حال خبرهای خوبی برای 95 درصد از متولدین این ماه در راه است ارواح خیکشان ! ... سنگ ماه شما زمرد است که یکی بی صف است ! ... یکشمبه روز شانس شماست می خوای بخواه نمی خوای فدای سرم !

متولدین خرداد :

شما آدم خوبی هستید اما باید در روابط خود خشونت و محبت را به یک میزان رعایت کنید ! به ما چه که کار سختی ست ! مرتیکه مگه ما مسخرهء تو ایم ؟! ... مجرد های متولد این ماه تقریبن دیگر امیدی به ازدواج نداشته و می توانند در اسرع وخت برای خودکشی یا اصلاح الگوی مصرف و خودکفائی اقدام کنند ! ... متاهل ها هم ایضن منتها با دلائل قانع کنندهء دیگری ! ... در رابطه عاشقانه خود تجدید نظر کنید و به آسیب روحی طرف مقابل قد پشگل هم اهمیت ندهید ! ... سنگ ماه شما مروارید است که اگر لیاقتش را ندارید یا دوستش ندارید می توانید با مال فروردینی ها عوضش کنید به مسئولیت من ! ... دوشمبه روز شانس شماست آی زرشک !

متولدین تیر :

دخترهای متولد تیر در این هفته خواستگاران متعددی خواهند داشت که به یاری حق و با راهنمایی های نگارندهء این سطور هیچکدام خر نخواهند شد که آرامششان را فدای یک لحظه غفلت نمایند و بعدش یک عمر پشیمانی بکشند ! ... مردان این ماه سر دو راهی و در یک بن بست عاطفی گیر کرده اند و همانجا هم از گرسنگی خواهند مرد ! ... به زودی خبرهای خوشی دریافت خواهید کرد ولی مضحکه خاص و عام خواهید شد اگر آنها را باور کنید ! ... سنگ ماه شما گارنت است که خودمان هم نمی دانیم چه کوفتی هست اینی که گفتیم ! ... سه شمبه روز شانس شماست ولی شبش از دماغتان در خواهد آمد !

متولدین مرداد :

این هفته را با آرامش آغاز خواهید کرد و در انتهای هفته گور به گور خواهید شد ! چون یک گفتگوی دوستانه را با زبان نفهمی تان به یک دعوای خونین بدل خواهید کرد و دوستتان را با نیزه و تبر به قتل خواهید رساند و متعاقبش خبرهای خوبی به همان دوستتان خواهد رسید که از مقتول شدن پشیمان خواهد شد اما دیگر دیر است ! ... جوان های این ماه در رسیدن به اهدافشان عجول هستند در حالی که باید عاقلانه و صبورانه پیش بروند و این را دیگر هر خری می داند ! ... سنگ ماه شما پریدوت و اونیکس است که همان دومی بهتر است چون اولی یک کم بی ادبی ست ! ... چارشمبه روز شانس شماست به شرطی که ترشی نخورید !

متولدین شهریور :

در زمینه مسائل عاطفی و احساسی متولدین این ماه خود را بدشانس میدانند و عقیده دارند حق شان با توجه به امتیازاتشان بیش از اینهاست در حالیکه اگر بیشتر دقت کنند همینی هم که دارند از سرشان زیادی ست ! ... میانسالان این ماه بدلایلی طوفانی در زندگی خود پدید آورده و بکلی شیرازه زندگی خود را بهم ریخته اند طوری که از همین حالا می شود با تقریب نود درصد دوره پیری منفجری را برایشان پیش بینی کرد ! ... اما به کلیه متولدین این ماه هم دست کم یک خبر خوب خواهد رسید به شرطی که صف را به هم نزده و نوبت را رعایت کنند ! ... سنگ ماه شما یاقوت کبود است که به رنگ بادمجان پای چشمتان می آید ! ... پنجشمبه روز شانس شماست چون شب جمعه است بزن اون دست قشنگه رو !

متولدین مهر :

برای اغلب متولدین این ماه هیییچگونه شانس تازه ای برای یافتن مسیر پر از آرامش و سعادت هی پیش میاید ! که قطعن با چلمنگی شان از دست خواهد رفت ! ... این گروه که در صدد یک نقل و انتقال بزرگ هستند زیر بار سنگینش دو قلو خواهند زایید و همانجا که بودند خواهند ماند بلکم عقب تر ! ... اما چون بختشان بلند است پشت بندش کلی پول یکجا خواهند دید که احتمالن موقع انتقال پول از ماشین بانک مرکزی به بانک محله شان بوده و هیچ دخلی به آنها نخواهد داشت ! ... طلاق در جمع متولدین این ماه درجه پائینی دارد که در برنامه دولت نهم درجه اش تنظیم باد خواهد شد ! ... سنگ این ماه مونستون است که اگر در بازار گیر نیامد می توانید از وینستون یا مگنا قرمز به عنوان جایگزین استفاده نمائید ! ... جمعه روز شانس شماست که از سگ شانسی تان حتی قبرستان هم تعطیل است !   

متولدین آبان :

انتظاراتی که خیلی از متولدین این ماه از دوستان و اطرافیان خود دارند منطقی و بسیار احمقانه است که تلفیق این دو شاهکاری از معماری کلاسیک قرن نوزدهم است ! ... خانم های متولد این ماه اغلب روحیه حساس و شکننده ای مثل چیپس سرکه نمکی دارند و آنقدر که به روابط انسانها در زمینه های احساسی اهمیت میدهند به کمک و یاری مادی همان انسانها نیم نگاهی هم ندارند لذا نه که خانم های متولدین بقیه ماه ها این خصوصیات را ندارند برای اینها خیلی راحت و فرررتی شوهر یافت می شود به وفور عین چی ! ... سنگ این ماه سیترین است که در داروخانه ها با نام تجاری سیتریزن جهت رفع آبریزش بینی به فروش می رسد ! ... روز شانس تمام شد لطفن هفته بعد سر بزنید شاید آوردیم !

متولدین آذر :

وسوسه اعتیاد بسیاری از متولدین جوان این ماه را دچار تزلزل ساخته و به همین جهت توصیه میشود شدیدن مراقب باشند یکوخت بی تفاوت از کنارش رد نشوند که خوب چیزی ست این لامصصب و هر کی برده راضی بوده ! ... ازدواج دوم برای ناکام های متولد این ماه در 9/99 درصدشان دقیقن مثل همان اولی بوده و اصولن مگر آدم عاقل از یک سوراخ چند بار گزیده می شود ! و یک اصولن دیگر اینکه مگر هر انسانی چند تا سوراخ دارد که هی فرت و فرت بخواهد وقف امورات خیریهء گزیدگی بنماید ؟! ... تولد یک نوزاد می تواند زندگی شما را کن فیکون ببخشید ! دگرگون نماید لذا توصیه می شود شبها کمربند ایمنی را بسته و از سمت راست حرکت کنید ! ... سنگ ماه شما فیروزه است و سالی یه روز است و عید نوروز است ! ... روز شانس هم هنوز برایمان نرسیده مزاحم نشوید که مانع کسب است و اینا !

متولدین دی :

عشق در زندگی متولدین این ماه همیشه نقش حساس و مهمی دارد متاسفانه ! ... به همین دلیل انسانهای خودساخته و جگرخراشی بوده و مایهء عبرت سایرین و بستگان و آشنایان و کسبهء محل هستند ! ... در جمع خانواده متولدین این ماه آدمهای افسرده و غمگینی دیده میشوند و فکر می کنند که باید خیلی زود آنها را با صورت روی زمین به سمت شادی و امید کشاند ! وگرنه فضای خانواده را افسرده و بی تحرک ساخته و به گند می کشند ! در حالی که مشکل این گروه عضلات و ماهیچه های صورت بوده و با یکسری جراحی های زیبایی به راحتی قابل حل است جان عمه هایشان ! ... این هفته یک در میان برای شما شاد و غمگین خواهد بود به طوری که آخر هفته مغزتان خون دماغ خواهد شد ! ... متولدین دی ماه سنگ بخصوصی ندارند اما در عوض می توانند هر سنگی که دلشان خواست از کنار جوب آب یا باغچه برداشته و سوراخ کرده و به گردنشان آویزان کنند تا مایه تفرج خاطر دیگران شوند ! ... روز شانس رسید !

متولدین بهمن ماه :

ضمن اینکه نظم و ترتیب در کار و زندگی متولدین این ماه موج میزند شلختگی و بی نظمی شان حال آدم را بهم می زند و آدم دلش می خواهد با کله برود توی صورتشان ! ... این گروه اگر به موقع وضعیت کاری و زندگی خود را تنظیم نکنند همه چیزشان بهم میریزد ! و چیز می شوند ! ... نوک زبانمان بود ها ! ... اغلب دختر خانمهای متولد این ماه درگیر عشقی پرشور و حساس می شوند که نیاز به مطالعات بالینی و بستری در بخش آی سی دبلیو سی یو تومارو داشته و کیس های مناسبی برای آموزش روانشناسان جوان و بی تجربه می باشند ! ... آقایان مجرد این ماه شانس زیادی برای یافتن زوج آینده خود ندارند لذا بهتر است به پیشنهاد پیرزن خل وضع کوچه بغلی که از صبح تا شب با دستهء جارو شارژی اش توی کوچه اسب سواری می کند بیشتر فکر کرده و لگد به ماتحت بخت خودشان نزنند ! ... سنگ ماه شما آماتیست است که برای درمان بی خوابی و رماتیسم و یبوست و نفخ معده بسیار مفید است ! ... روز شانس نرسیده تمام شد !

متولدین اسفند :

متولدین الدنگ و کته کللهء این ماه با وجود غوطه خوردن در ثروت بی حساب هم خود را تنها و بدون هدف می بینند لذا چه کاری ست ؟! همان بهتر که مثل حالایشان فقیر و بی چیز و کارتن خواب بوده و شپش در جیبشان هلکوپتری بزند ! ... جوان های شاغل و یا در حال تحصیل این ماه به سلامتی شغل و امکان ادامه تحصیل خود را به زودی از دست داده و به فلاکتی می رسند که روحشان را تعالی خواهد داد به چه بزرگی ! ... این گروه مرتب به مسیر بسیار روشن و پرامیدی می افتند طوری که دیگر نمی توانند از جایشان بلند شوند ! ... سنگ ماه شما مرجان است که یک آلبوم بیشتر نخوانده آن هم غمگین و بهتر است با کسب اجازه از نگارنده این سطور و همسرتان سنگتان را به گوگوش یا خانم هایده یا شکیرا یا جنیفر لوپز یا ریحانا یا بریتنی اسپیرز تغییر دهید تا اقلکم در طول زندگی نکبتتان دو دندونه حالی به حولی ببرید ! ... روز شانس زنانه مردانه بچگانه رسید !   

......................................................................

پی نوشت یک :

شرمنده که این بار خیلی طولانی شد و اگر همه اش را بخوانید مضمحل می شود چش و چالتان ! ولی قبول کنید که چون پای سرنوشت کلی انسان در میان بود نمی شد و روا نبود که سرسری سرهم بندی کرد ای استاد سلمانی و اینا !!

پی نوشت دو :

این پست را تقدیم می کنم به روح پرفتوح بزرگ طناز بلاگستان احسان جوانمرد که مدتی ست به جهت کسب روزی حلال این دست قرتی بازی ها را به اهلش وا نهاده و از دنیای مجازی خارج شده و تاکنون مراجعت نکرده است !!

پی نوشت سه :

لطفن اول صاف نروید سراغ ماه خودتان و توجه داشته باشید که این مطلب کللهم و از بیخ دری وری و اراجیف و اباطیل بوده و با نیم نگاهی به خزعبلاتی از این دست در فضای دنیای مجازی و یک برداشت آزاد صرفن با هدف نشاندن یک لبخند کوچولو بر لبهای شما و ایضن تمرین نگارنده اش برای بازگشت به ایام طنازی نگاشته شده و هیچ ارزش دیگری در دنیا و آخرت نداشته و ندارد !!

/ 83 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی تا

به خاطر گل روی سرخ و سفید زری بانو , شما می توانید الساعه به نبوغتون ایمان بیاورید ... ما هم می رویم به آغاز فصل سرد آبجی فروغمان مومن شویم!!

م.غریبه

آقا محسن دست مریزاد! کلی باهات حال کردم! با اجازت لینکت رو میذارم تو وبلاگم!

بی تا

ولی به خودتان غره نشوید!! اجازه ما مبنی بر ایمان آوردن به نبوغتان هیچ ربطی به دخالت دیگران ندارد!!! چقد فضول پیدا میشه اینجا!! زری جان خواهر شما به دل نگیری یه وخت!! حساب شما سوا از دیگرونه ...[ماچ]

بی تا

این ماچ البت برای زری بانو ارسال شد...شما هم جمع کنید دیگر این بساط رمالی رو ...

ايرن

حالا اين تقي مي خواد چه كارت بكنه؟!به نظر آدم خطرناكي مياد....مراقب بنفشات باش!

واحه

سلام خدا ازتون نگذره اینا چیه راجع به ماه تولد من نوشتید؟...

مسیح

کلی با این فال ها در این چند روز حال کردیم اساسی !

حامد

زود بیا ببینیمت..دلمون تنگ شد

خاموش

چشم،ایشالاه از این پس هر وقت مزاحم شدیم اثری بر جا می ذاریم[لبخند]

خاموش

راستی لینک دونی ما مفتخر به حضور آدرس پر برکت شما شد