میهمانی دو منظوره !!

* از راست به چپ ( برانید ! ) :

عباس گامبالو ! - فری طلا ! - رضا هستش یک مسافر ! - خودمانیم ها !

* عکس مال مهمانی دیشب است منزل رضا ... یکجورایی مهمانی خداحافظی رضا و خانمش بود قبل از سفر قریب الوقوعشان که جشن تولد فرهاد عزیز هم شد خیلی اتفاقی ...

* بابت این عکس مدیون دوربین سونی اریکسون راضیه بانو هستیم ! ... و ممنون خودشان که قبل از نماز صبح ناشتا اس ام اس بارانشان کردیم و برایمان عکس را اصلاح نور و رنگ و سایز نموده و هلو برو تو گلو ایمیل کردند ! 

* بلاگفائیان ( علی الخصوص محسن خان پاییز بلند و اشمیتز الله خان ) بدانند و آگاه باشند که ما بی معرفت نیستیم ... بلاگفایشان به قول فرزام اهمی ست ! ... شاهد از غیب پرید ! ... مجبور شدیم اسم این نکبت را بیاوریم و ملزوم الکفاره بشویم !

* اخوی مریم بانو حامد خان ( کرزای نه ها ! ) امشب میهمان کلبهء درویشی ما هستند بعد از قرنی ... ملاقات مامان که رفتیم خفتشان کردیم آوردیم ! ... به ما قول دادند امشب باشگاه مشتزنی را با ما ببینند و ضمنن از همین نقطهء جهان آپدیت در کنند از خودشان !  

* این فعلن نه پست است نه آپدیت ... یکجور سامانه اطلاع رسانی ست ! ... اما شاید بشود تا ساعاتی دیگر ! ... شاید هم نشود !

/ 44 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیرا

خوشحالم که دور هم خوشید

مائده

برای اینکه سهل الکار شوید و زیاد به فضای تصوراتتان فشار نیاورید دستور فرمودیم اسب آبی مان را بردارند و به جایش کودک کرگدنی بگذارند تپل مپل !!

مهسا

این کامنت رضا چرا اییییییین‌قدر لهجه‌ش "اوا خواهر"ی بود؟ [خنده]

لاله

من ازين سبك جديد خوشم نمياد!

واحه

سلام بابا شماها خسته نشدید از مهمونی؟! همش یا مهمونی هستید! یا مهمون دارید! آخه مگه زندگی ندارید شماها؟![قهقهه]

محبوبه

خوش باشید و پایدار همیشه همیشه

تبسم

دست راضیه بانو درست...با این عکس! حالا که فرصت دیدن دوستان نیست دیدن این عکسها غنیمت است.. ضمنا صادقانه بگوییم: ما عذاب وجدان گرفتیم که سفرنامه چین را ادامه ندادیم...بخدا فرصت اپلود کردن عکسها را ندارم با این اینترنت دایال اپ فکسنی!...اینها را نوشتیم چون شما خیلی مشوق ما بودید برای نوشتن سفرنامه.

رعنا

این کیلا هه عجب طعم باحالی داره ها . خوشمان آمد

الهام

یکی دیگر هم می رود[ناراحت]