مصاحبه می شویــــــــــــــــــــــــــــم !

نمُردیم و باهامان مصاحبه هم کردند ! ... وحید هماتاش ( وب گپ ) بی نهایت لطف کرد و یک فقره کرگدن را داخل آدمیزادجات حساب کرد و دعوتش کرد برای مصاحبه ... همصحبتی با وحید و گپ زدن با وب گپ لذتبخش بود ... در همان دیدار اول ، بی حد گرم و صمیمی بود که مرسی دارد ... وخت و انرژی ای که گذاشت برای این قرار جای تحسین و تقدیر دارد لذا خیلی ممنون و مخلصش هستم ... یعنی اصولن برای بچچه هایی که وبلاگ و وبلاگ نویسی را جددی می گیرند احترام قائلم ... این هم عکسهایی که وحید زحمتش را کشیده ... ولی خودمانیم خیلی مززه میدهد آدم را مصاحبه کنند ، به شما هم اگر پیشنهاد دادند مثل من با کلّه بروید !

***

پی ایولّا نوشت ! :

تله فیلم نشانی که امشب ساعت ده دیقه به 9 از شبکه 2 پخش میشه ، بازنویسی فیلمنامه ش کار احسان جوانمرد خودمونه لذا دوستانی که حوصله و وخت و تلویزیون دارن حتمن ببینن و متعاقبن نظرات خودشونو توی نزدیکترین صندوق صدقهء محل بندازن !!

/ 96 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گارسیا

خب توی گوگل باید یه اکانت داشته باشید. بعد به این ادرس برید www.google.com/reader بعد rss وبلاگها یا سایتهایی که میخواید از آپ های جدیدشون خبر دار بشید وارد کنید. بعد هر زمان که وارد این اکانت بشید از اپهای جدید باخبر میشید..اونجا گزینه های زیادی داره...مثه like va share بابا اون بار دو تا لینک مفید دادم..معلومه نخوندیا!

1

1

بهاره

کلا خاندان وبلاگ نویسان به طرز عجیبی شیفته وجنات شما هستن! فیلم روی کاناپه که داراز کشیده بودم و چرت میزدم و فقط صدا می شنیدیم متوجه شدم یه فیلمی هست! اما ندیدیدم!

محمد اسماعیل زاده

سلام محسن جان. دیر خبر دار شدم وگرنه میدیدم. در ضمن سبز کردی. مواظب باش نگیرنت. اقا اصلن فکر نکنی گرفتنت مثل مصاحبه شدنت یا همون مصاحبه کردنت لذت بخشه. اقا ما رفتیم. می دونیم چطوره. دروغ نگم لذت بخشه. ولی واسه اون طرف که میگیرن . نه اینطرف که گرفته میشه. خلاصه از منه دیوانه گفتن از تو نشنیدن( بهقول محمدعلی رضا زاده) . من وبلاگ خودم زدم. بعد 8سال مستقل شدم.فدات

محمد اسماعیل زاده

جکه رو گفتم؟ خاطرات یک بسیجی : یادش به خیر. پارسال این موقع داشتیم رای ها رو می نوشتیم دوستت داریم شاد باشی

محبوب

چقدر وب گپ قشنگ توصیفت کرده ... کاملا باهاش موافقم

.

.

غزل خونه

بابا مصاحبه! بابا مباحثه!! بابا مجادله!!! بابا معامله!!!!!!!!!!!!!!