دلایل یک کم شوخی برای یک تصمیم کاملن شوخی !

این بنده حقیر بعنوان یک شهروند معمولی با سایز دو ایکس لارج دولت و نظام جمهوری اسلامی اینا ! پس از گفت و گو های بسیار با شخص شخیص خودم ! ( در مقام یک نامطلع سیاسی ! ) و رایزنی های گسترده باز هم با خودم ! ( این بار در مقام یک شهروند گوگولی موثر در سرنوشت ایران و حومه ! ) تصمیم گرفته ام به آقای محمود احمدی نژاد فرزند باباش رای بدهم ! ... لذا به جهت اینکه این وبلاگ نصب العین و مرجع و الگوی خیل کثیری از رهگذران دنیای مجازی نبوده ! و مطالب مندرج در آن بصورت مستقیم و مورب و کات دار در نتیجه انتخابات تاثیر گذار نمی باشد ! جهت الگو برداری نسل جوان و میانسال و رو به موت ! اهم دلایل خود را به شرح ذیل روشن می فرمایم ! :

1- عکسهای بالا ... وسط و پایین ! و ایضن خلوص نیت و شور و شوق فرا زمینی حاضرین در عکس ها نخسوزن عکس اولی که تبارک الله الی احسن الخالقین الهواداران الکاندیدایون !

2- الله اکبر ... باغت آباد احمدی ! ... و ایضن : بابا ما دیگه کی هستیم وختی که بابا تو دیگه کی هستی !

3- ای کسانی که اگر خورشید را در قسمت راستتان و ماه را در قسمت چپتان بگذارند باز هم روز روشن را منکر می شوید ! آیا شما را هم مثل ما همین عکسها کفایت نمی کند برای ایمان آوردن به کاریزمایی همچون محمود بزرگ ... پدر مادی و معنوی این سرزمین ؟! 

4- خب لاید یه چیزی هست دیگه بابا ! ... گیرم که تو این ۴ سال چیز نشده باشه !

5- با خاک یکسان شدن حیوونکی میر حسین در مناظره دیشب !

6- خونه دار و حق رای دار ! ... بدو بدو آتیش زدم به اونجام !

7- چون در خبرها خواندیم که امروز در مراسم سالگرد امام ... آقای هاشمی رفسنجانی با محمود دیدار کوتاهی داشته و ضمن کشیدن لپ چپش در گوش راستش گفته : ای ناقلا ! با ما ام ؟!

8- چون رئیس جمهور هاله دار خیلی باحاله ! ... خداوکیلی به نظر شما یک پرزیدنت هاله دار بهتر از گونه بی هاله اش نیست ؟! 

9- چون سیب زمینی کوبیده با کره را خیلی دوست داریم !

10- عاشق بچه کوچولوهای خودساخته ای هستیم که با کمترین امکانات در زیر زمین خانه شان انرژی هسته ای در می کنند از خودشان فطیر !

11- چون دلمان می خواهد مجامع بین المللی از حالت خشک و رسمی در آمده و دور هم کمی بخندند همه و شاد باشیم و شادیهایمان را از وسط قسمت کنیم ! 

12- تغییر دو سوم کابینه یک رئیس جمهور برای ملت بی سوژه و تفریحات سالم به نظر شما سرگرم کننده و موجب انبساط و تفرج خاطر نیست کللن ؟!

13- دلمان برای دوران جنگ تحمیلی و همرزم هایمان تنگ شده است ! ... چه معنی می دهد کشور آدم با همه کشورها در صلح و صفا سیتی باشد کل یوم ؟!

14- عاشق کاریکاتور چهره هستیم !

15- چون خودمان هنوز نیم میلیون به دانشگاه فخیمه تهران بدهی داشته و مدرکمان را نمی دهند بعد از 5-6 سال ... و بارها در موقعیت های استخدامی مختلف به فکر جعل مدرک افتاده ایم لذا با امثال کردان طفلی همذات پنداری عمیق حس می کنیم در اعماق ته مان !

16- چون میر حسین قیافه اش زیادی مهربان و لطیف است و معلوم و مبرهن است که به درد سیاست نمی خورد با آن رهنوردش ! کروبی هم که لر است و اگر رای بیاورد هی برایش جک درست می کنند سرخورده می شود و در عنفوان پیری دپرس می شود ! رضایی هم که بی خود بی جهت می خواهد با دولت ائتلافی اش اقتصاد ایران را نجات بدهد در حالی که دو دقیقه دور هم نشسته ایم حالا چه کاری ست شما با آن حالتان !

17- دلمان نمی خواهد چهار سال بعد بابت اشتباه چهار سال قبلمان مثل حالا مدام اجدادمان در مقابل دیدگانمان در محدوده طرح زوج و فرد تردد نمایند !

18- چون با هزار زحمت و زور و بلا فرم اطلاعات خانوارمان را پر کرده و تحویل دولت داده ایم و حوصله و ماتحت پر کردن فرم های جدید را نداریم ! ... ضمنن از میزان سهمیه بنزینمان هم راضی هستیم مثل چی !

19- عمیقن بر این باوریم که جمع کردن گندی که طی این چهار سال زده شده از توانایی یک بشر خاکی خارج است ! ... از این رو چه کاری ست که یک بنده خدای دیگر را بیندازیم توی هچل و امورات ماله کاری و گندزدایی ؟!

20- چون یک کاپشن کرم رنگ داریم که خیلی دوسش می داریم !

21- کللن علی رغم ظاهر جدی و داغون و اخمو و معمولن بد عنقمان آدم شوخ طبع و مسخره ای هستیم و از هر نوع طنزی در هر فقره ای استقبال می کنیم ! 

پی نوشت قبل از سفر :

دست کم می خواستیم چهل پنجاه تا دلیل ردیف کنیم که اساسی قانع بشوید ! اما ساعت چهار دقیقه به چهار صبح است و تا دو ساعت دیگر به همراه مریم بانو و حاج وحید عازم ولایت زنجان هستیم جهت عیادت از یکی از بستگان که چند روزی است در بیمارستان بستری هستند و در حال کما (خدا شفا بدهد عمو را ... الهی آمین ) ... لذا وخت و حال نداریم دلایلمان را بیشتر باز کنیم برایتان ! ... شاید کاملش کنیم بعدن ولی راستش گمان نکنیم ! چون فردا شب هم که خسته کوبیده چنجه شیشلیک بر می گردیم از سفر یک روزه و یحتمل این پست را باید به بزرگی خودتان همینجوری نصفه نیمه از ما قبول کنید ! ... باشد که رستگار شویم و شوید و شوند !

پی نوشت پس از مناظره :

خلاقیت و طنز ما ایرانی ها کولاک است ... این نقاشی را توی فیس بوک دیدم ... گمانم از لینکهای ارسالی آدمک بود ... نتیجه ارائه آماری که علنن و با وقاحت تمام مملکت را به قول کروبی گلستان گزارش می کند در حالی که داریم با چشمهای باباقوری مان می بینیم چه خبر است قطعن چنین هجوی را هم به دمبال دارد دیگر ...

زیرش هم جمله ای با این مضمون نوشته بود که : بچه ها جونم شما هم نقاشی های خوشگلتونو به آدرس تهران میدان آرژانتین برامون بفرستین !!!

/ 0 نظر / 5 بازدید