جنس مخالف بازی !

وحید خان ( وب گپ ) ما را به یک بازی دعوت کرده بودند با این سوژه که اگر تبدیل به جنس مخالف بشوید ۵ تا کاری که دوست دارید انجام بدهید چیست ؟! ... روم به دیوار اولش به غیرتمان برخورد ! ... ولی بعد گفتیم ای بابا این فقط یک بازی ست کرگدن جان ! ... لذا بازی می کنیم به شرح ذیل !  :

تصویر فوق بخشی از این کاریکاتور وحید نیک گو میباشد !

١- دوست داشتیم با لباس و گریم کاملن پسرانه جوری که احدالناسی بو نبرد از جنس لطیف هستیم برویم توی کوچه خیابان و بقول شهره لرستانی ریلیشن شیپ مردم را از زاویه ای تازه بازبینی و بررسی کنیم !

٢- دوست داشتیم شب خواستگاری مان همزمان با سه چار تا خانواده قرار می گذاشتیم و وختی هر سه چار جوان کت شلواری ژیگول مستون با موهای آب شانه زده و صورت شیش تیغ همراه والدینشان دسته های گل در بغل زنگ خانه را می زدند آی می خندیدیم !

٣- دوست داشتیم با پسرهایی دوست شویم که موتور داشته باشند ! ... آنهم نه از این هوندا ١٢۵ های زپرتی بلکه از این موتور خوشگل های جدید و گنده منده ! ... بعد هر روز باهاشان قرار می گذاشتیم و می رفتیم خیابان گردی و روسری مان را هم در جاهای خلوت بر می داشتیم و موهای بلوند یا مِش استخونی مان را حسابی باد می دادیم ! ... البت سعی می کردیم جوری سیاست به خرج بدهیم که این مو باد دادن باعث به باد دادن چیزهای دیگر نشود !

۴- دوست داشتیم لباس پوشیدنمان متفاوت و چشم در آر باشد ! ... البت نه بلحاظ نمایش برجستگی ها و پستی بلندی ها و سایر جاذبه های طبیعی و گردشگری مان ! ... از این نظر متفاوت که مثلن یک روز با چادر عربی و روبنده و دستکش مشکی و سه لایه جوراب بزنیم بیرون جوری که هیزترین و تلسکوپی ترین چشمهای مذکر هم قادر به رصد یک اپسیلون از پوست گندمگون باطراوتمان نباشند ! ... و درست فردای همان روز با چنان لباس خفنی توی انظار عمومی ظاهر شویم که پشت سرمان آمبولانس و نعش کش راه بیفتد چن تا چن تا !

۵- دوست داشتیم از دوران بلوغ و سنّی که آب می رفت زیر پوستمان و قابل متلک پراندن می شدیم تک تک متلکهای وارده را ثبت و ضبط کنیم و آخر هر سال به صاحب خلاقانه ترین متلک پرتاب شده جایزه ای درخور بدهیم !

پی دعوت نامه نوشت ! :

اجباری نیست ولی من از مریم بانو - حمید داداش - هلیا - محسن منوخودم و مسی ته تغاری دعوت می کنم که بازی کنن !

/ 153 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعيدمجيدحميد

ببین پیشونی بلند،‌ هرچی هم که عکس اون گوشه وبلاگت را عوض کنی مثل اون اولین عکسی که ازت اینجا دیدم نمیشه. یه تی شرت آب تنت بود و لم داده بودی تو بغل سیدعباس.

سمیرا

قشنگ بود اما آرزوهای جنس مخالف شدنت هم پسرونه است! آخریش قشنگ بود نشان دهنده روح خلاقته

شراره

تو همون جنس موافق بموني بهتره :)))

محبوب

پس این جنس مذکر چه تیکه ای رو از دست دادن .

.

.

کرگدن

یادم باشه اینجا رو لینک کنم : http://iconicphotos.wordpress.com

.

رند خلوت نشین

خداوند رحم کرد به پروردگار که شما دختر نشدید و من هم پسر نشدم... روز خوش جناب کرگدن..

م. غریبه

حالا از کجا معلوم تعداد خواستگارای شما زیاد میشدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تیشتریا

پس هزاران مرتبه شکر که جنس مخالف نیستین شما[نیشخند]