لبیک ابر چند ضلعی لک لبیک !

ای کسانی که ایمان آورده اید پیش نیاز خواندن این پست ، پاس کردن این پست ابر چند ضلعی می باشد ! ... لذا خواهشمندیم ناخوانده علم سماوات و ره نابرده در خرابات و ایضن بی وضو و بی صلوات وارد نشوید لطفن !!

پیشنهادات کرگدن برای تیونینگ آدم های ورژن ٢٠١٠  ! :

١- آدمهایی که راس راسکی لیاقت منتخب بقیه شدن را دارند با رنگ فسفری جیغ روی هر جای بدنشان که صلاح است ! از بقیه متمایز شوند تا در مواقع بعد از الکشن جات اوضاع بی خودی شیر تو شیر نشده و پای کسی به جاهایی شبیه کهریزک باز نشود و فرد مذکور بعد از گذشتن کار از کار معذب نشود و عذاب وجدان نگیرد که چرا رای یکسری را پس نمی دهد یا اصولن چرا باید پس بدهد و الخ !

٢- در سیستم به دنیا آمدن بچه بازنگری شود بطوری که هر یک از زوجین بصورت توافقی قادر به در کردن نوزاد از خویش باشند تا یک عمر مجبور به تحمل سرکوفت و منت دیگری نباشند و قالیچهء بهشت هم بصورت عادلانه زیر پای هر کدام که قبول زحمت کرده پهن شود !

٣- ترتیبی اتخاذ و تمهیداتی اندیشیده شود تا والدین و کودکان به راحتی بتوانند در مواقه لزوم و ایام ناشکری و ناسپاسی جای خود را با هم عوض کنند تا به میزان لازم قدر همدیگر و عافیت را دانسته و پس از بازگشت به حالت اولیه شکر نعمت نعمتشان افزون کند همی !

۴- به تعداد کلیه آدمهای در دست تولید ، دین و مذهب جداگانه تولید و درونشان جاسازی شود بصورتی که ادیان مذکور با هم هیچگونه تعارض و تضاد و تداخلی نداشته و هر کس با دین خودش صفا کرده و مناسک منحصر به فقط و فقط خودش را در هر روز و ایامی که عشقش می کشد در منزل و رو به هر سمتی که خوش منظره تر است اجرا کند !

۵- کلیه آدمها مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع بوده و مخازن ادکلن سرخود پُر شونده با یک رایحه مشترک جهانی در قسمتهای لازمشان تعبیه شود ! ... گلاب به روتان مستراح سرخود هم نافرم جواب می دهد ! 

۶- سیستم کوهان شتر و امکان نشخوار و خواب زمستانی و همرنگ شدن با محیط و خصائص مفید و ردیف و تپل و گشادانهء این مدلی حیوانات بهسازی ، مدرنیزه ، بومی سازی و با بدن آدمها آداپته شده و پس از گذراندن موفقیت آمیز تست های خط تولید روی مدلهای جدید کار گذاشته شود !

٧- مدلهای جدید طوری طراحی شوند که نیاز به استفاده از هیچ نوع لباس و کفش و خلاصه تن پوشی نداشته باشند ! ... البته رعایت چند نکته در این فقره موجبات مزید امتنان است از جمله ستر عورت اصولی و کامل و استفاده از مواد اولیهء بادوام و با ماندگاری حدود یک قرن ! ... رنگبندی شاد به جهت ایجاد نشاط در جامعه انسانی ! ... طراحی یک مُد دائمی دِمُده نشونده و غیره ... !

٨- ایجاد تغییرات بنیادین در سیستمهای مغزی و عصبی به جهت دستیابی به گونه ای از آدم که بتواند در حین انجام امورات روزانه هر وخت خوابش گرفت طوری بخوابد که هم حسابی استراحت کرده و هفت پادشاه را به خواب ببیند و هم آب از آب تکان نخورده و کوچکترین تغییری در فیزیک و میمیک و تیپیکش بوجود نیاید !

9- از جناب خدا تقاضا می شود در صورت ملاحظهء این نامه برای بخش خدمات پس از فروش خلقت فکر اساسی نموده و در صورت امکان همراه هر نوزاد یکسری کامل هم قطعات یدکی اش به دنیا بیاید تا در صورت نیاز آدم محتاج نامرد نشود ! ... البته لازم به یادآوری نیست که قطعات باید طوری طراحی شوند تا دست افراد سود جو و دلال و مال خر مثل دست خر کوتاه باشد !

10- حالا که روی مودش افتاده ایم می بینیم که اگر بخواهیم این لیست را ادامه بدهیم خیلی می شود لذا والسلام من التّبع الهُدی ! و هذا مِن فضل رَبّی ! یادگار پدرم ! رفیق بی کلک مادر ! دریای غم ساحل ندارد ! خدایا خدایا تا انقلاب مهدی مواظب ماها باش و اینا !

/ 65 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم

ایده نهمینت بیست است

مریم

اما بقیه شون یه جورایی آدمو یاد آدم فضایی ها و ماورایی ها می اندازه[زبان]

بهار(سلام تنهایی)

حالا درست شد ..ممنونم الان دیگه مدتها می تونم بهش نگاه کنم بی آنکه لجم بگیرد..سپاسگذارم ..

سیروس

این بالایه مبارک(اسمش چیه!؟)قشنگه واسه شما نیومد!؟بقیه دیدن ها!

نگار

مرسی بنر !!!!!! این مشغله ی نی نی می بینیم که بسی گریبانگیر می زند این روزها[چشمک]

احسان پرسا

سلام محسن جان ضمن تبریک بنر جدید عرض می کنم که خرده فرمایشات حضرتعالی به نظر حساب شده تر و خواستنی تر از نمونه اخوی گرام ! باشد. اما در هر صورت با خواندن خرده فرمایشاتتان با عرض معذرت به میزان تنبلی، گشادی و ... شما پی بردم ( و توی پرانتز به شدت باهات احساس همذات پنداری کردم !! ) اون قطعات یدکیت خیلی حال داد.. برقرار باشی و حق مواظبت باد !

واحه

سلام نوشتهء برادرتون قوی تر بود، روح هر دوی شما شاد، کلی خندیدیم. این بنر هم خیلی خوب است چند باری می خواستم جسارت کرده به بنر قبلی انتقاداتی داشته باشم، اما چون شما نظری راجعش نخواسته بودید ما هم لب بر انتقاد بستیم اما این یکی خیلی زیباست اگر تصویر کرگدن کوچکتر شود و در حرکتش، به سمت چپ نزدیک تر شود شاید از این زیبتر شود شاید هم نه!

سمیرا

دومي رو شديدا پايه ام..همچنين كوهان شتر رو...خلاقيتت منو كشته بابا كرگدن نخبه