ویوا دُن دیه گویِ افسانه ای پر حاشیه !

بلاخره دُن دیه گو آرژانتینش را به جام جهانی برد ... آرژانتینش و آرژانتین یک دنیا فوتبالدوست را ... بعد از آن همه حرف و حدیث و استرس ... شکر که بلاخره اسطوره توانست به قولش وفا کند و شرمندهء عاشقانش و آنهایی که به او امید بسته بودند نشد ... بعد از آن همه فراز و فرود ... پدرش در آمد ... به مرز سکتهء سوم رسیده بود طفلک ! ... خوشحالم که انتهای داستان علی دایی برای این تپل دوست داشتنی رقم نخورد ... حتی برای این بندهء محقر ! که از فوتبال قدّ بز هم نمی فهمم ! و دیگر آن ذوق و شوق گذشته ها را برای دمبال کردن مقدماتی و حتی خود جام جهانی ندارم هم خوشحال کننده است جام جهانی با طعم و اسانس آبی راه راهِ آرژانتینی ... آنهم با مارادونای باشکوه ... از اینجا به بعدش دیگر خیلی مهم نیست ... همین که اسطورهء کرور کرور آدم اکثرن پابرهنه و یک لاقبا جلوی چشم و توی ذهن و دلشان نشکست و نریخت کلی می ارزد ... ولی خودمانیم زندگی این بَشَر ، این اعجوبهء تکرار نشدنی چقدر بالا و پایین داشته جددن ! ...

پی نوشت یکمن :

مدیون اید اگر با دیدن عکس فوق المتن ! لبخند شیطانی ای زده و تهمت سرخ کنتان را به برق زده باشید ها ! ... این بانوان عفیفهء محجبه ، غریبه و نامحرم نبوده و دخترانِ دُن دیه گوی بزرگ هستند ! ... چی شد ؟! ... خجالت کشیدید ؟! ... از قضاوت عجولانه خودتان شرمنده شدید ؟!!

پی نوشت دومن :

متاسفانه هر چه گشتیم عکسی از روپایی زدن دختر سمتِ چپی شان نیافتیم !!

پی نوشت سومن :

در اینکه این چپی که در پی نوشت بالا ذکرش رفت چپِ ماست یا چپِ دُن دیه گو ، نکته ای باریک تر از مو نهان است که ژرف اندیشان فرزانه و فرزامه ! دانند و بس !!!

/ 39 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دخترآبان

چرا عکس واسه من باز نمیشه بعد از صد بار رفرش ؟! [گریه][نیشخند]

دخترآبان

چرا عکس واسه من باز نمیشه بعد از صد بار رفرش ؟! [گریه][نیشخند]

کرگدن

خب تو گوگل ایمیج بزن مارادونا و دو دخترش فرررتی میاره همین عکسو ! دختر دایی شما که نابغه تر از این حرفا بودی ! نا امیدم کردیا !!

دخترآبان

باز شد بابا چرا میزنی [نیشخند] درحال حاضر مشترک مورد نظر خنگ می باشد بعد از کلی مساله جبر و هزار کوفت و زهر مار دیگه [نیشخند]

نیمه جدی

با شما موافقم....برد مارادونا و صعود تیمش ، یکجورایی ناموسی و حیثیتی بود خداییش! ما را هم مشعوفاند! به عنوان یک ژرف اندیش فرزانه و فرزامه ! به شما اندیشمند بزرگوار می گوییم که سمت راستی به چشم خواهری بهتر از سمت چپی است ! البت چپی امکانات روپایی زدن محیر العقول بیشتری دارد ...

کرگدن

[قهقهه][قهقهه][قهقهه]

بز کوهی

خوب پس چپی رو بیخیال از روپایی راستی چی پیدا کردی[نیشخند]؟ژ نه من جدا میخوام بدونم این راستی با اون دامن درازش اصلا میتونه راه بره که بخواد روپایی هم بزنه[نیشخند]؟ پس خط بالا رو بیخیال . از چپی چه خبر[نیشخند]؟

مسیح

بعد از برد ارژانتین نفس راحت کشیدم چون جام جهانی بدون مسا فایده نداشت !! این هم ارتباط مستقیم داشت و داره با این دیه گوی شما!

یوتاب

شما نوشتید مارادونا پرحاشیه خوب ما هم فکر کردیم این خانم ها لابد یک قسمتی از حاشیه های ایشون هستن خوب حالا که فهمیدیم دختراشن خیالمون راحت شد که اسلام در خطر نیست بعدشم!!!! حالا که چپی کدوم بود؟