مرسی اصغر آقا !

بلاخره دربارهء الی را دیدم

و جددن فککم چسبید زمین ...

این را با علم به این می گویم که حالا و با این همه تاخیر در مورد دیدن این فیلم ذوق زده مطلب نوشتن مثل این می ماند که سال بعد از جام جهانی در مورد نتایجش با آب و تاب برای جماعت فوتبالدوست طوری حرف بزنی که انگار فقط تو بازیها را دیده ای ... ولی خب نمی شود هم که ننوشت ... بنظرم برای خالق چنین اثری که شب معمولی ات را لبریز و حال خاکستری ات را خوب کرده و باعث شده به خیلی چیزها از نو و عمیق تر فکر کنی ، بی انصافی و بی احترامی ست اگر دو خط تشکر و تحسین ننوشته بروی بگیری بخوابی ... بی اغراق مدتها بود چنین فیلمی ندیده بودم ... فیلمی که وختی دارد تیتراژ آخرش می رود ، برای آدم تمام نشده و پرونده اش بسته نشده باشد ... دوست ندارم بیشتر توضیح بدهم حس الآنم را ... از آن فیلمهایی بود که در موردش می توانم ساعتها حرف بزنم اما فقط با خودم نه با هیچ کس دیگری ... این چند خط را هم گفتم صرفن به دو دلیل ... اولی همان تشکر و تحسین و دومی اینکه ممکن است هنوز یکی مثل من پیدا شود که دربارهء الی را ندیده باشد ! 

پی اُناث نوشت :

لطفن در کامنتهایتان از قربان صدقهء شهاب حسینی و صابر ابر و احیانن پیمان معادی رفتن و هرگونه غش و ضعف و عدم رعایت شئونات اسلامی خودداری کنید حتی شما دوست عزیز !

پی ذکور نوشت :

لطفن در کامنتهایتان از مرور هزار بارهء وجنات و حواشی و کرامات گلشیفته فراهانی و ترانه علیدوستی و احیانن مریلا زارعی و در آوردن هرگونه ادا اصول های فمینیستی خودداری کنید !

/ 72 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریا

من مدت هاست دنبالشم و امروز مرسی! فهمیدم اومده و دارم دانلود می کنم ببینمش. همیشه غیرخاکستری باشی!

شراره

محسن می دونم که عاشق مسعود کیمیایی هستی...مثل من...بهت توصیه می کنم فیلم جدیدش رو ببینی ..."محاکمه در خیابان" تلخیش رو هنوزم حس می کنم...لطفا زود برو ببین و تو سینما چون سیاه و سفیده و باید کامل حسش کنی

نگار

قشنگ بود اما به نظر من شاهکار نبود اونطوری که می گفتن. من بیشتر فیلم توی رویا بودم ... همه ی صحنه ها عجیب برام آشنا بود!

سال صفری

والا از شما چه پنهون که ما هنوز هم ندیدیمش!

بهار(سلام تنهایی)

من وقتی تو روزای پایانی اکران این فیلم رفتم سینما دیدم یه پست گذاشتم درباره ش فکر کردم از قافله عقب ماندم که این فیلم رو با تمامه تعریف هاش ندیدم اونموقع هم تو پستم نوشتم ..ولی الان می دونم که کسایی هم هستند که هنوزم ندیدند این فیلم رو اینقدر صغری کبری چیدم که بگم خسته نباشید جددن .. این فیلم رو نمیشه دید و درباره ش نگفت چون تو ذهن لحظه لحظه ش جا خوش می کنه بعدشم جناب من خواستم اینجا قربون صدقه ی شهاب حسینی برم ..پی نوشت اول هم اصلا ندیدم ..مشکلیه الان ؟! کمی هم ادا اصول فمینیستی در آوردم پی نوشت دوم هم که رسمن ندید گرفتم الان (!)با اجازه .خسته نباشم جددن !![نیشخند]

بهار(سلام تنهایی)

اون قربون صدقه ی پایینی رو ندید بگیرید مزاح بود .. یه جورایی عذاب وجدان گرفتم چون اصلا با ادا اصول فمینیستی جور در نمیاد ..اومدم اینو بگم و برم تا سر راحت بر بالش بگذارم ..

حامد

چه عجب کلن تو که فیلم نمی بینی که میگی چند وقت بود همچین فیلمی ندیده بودم... اسم فیلم اینه: درباره الی... به اون سه نقطه توجه کن...و اون حمزه رو حذف کن

دافی نگار

درباره الی یکی از بهترین فیلمهای سینمای سی ساله اخیر است.. در کنار میهمان مامان، بوتیک، آژانس شیشه ای، من درباره الی را هم قرار می دهم.... با شما کاملا هم عقیده هستم که می توان ساعتها درباره فیلم صحبت کرد و می دانید چه چیزی باعث این مسئله می شود.... جزئیاتی که در فیلم وجود دارد. برای بار چندم فیلم را بییند تا کم کم متوجه جزئیات جالب فیلم بشوید...

حامد

این عکسه باحاله ها...از قبلی که خیلی بهتره...

محمدخانی

فیلم درباره الی به نظرم خود خود زندگی بود. بازی های خیلی واقعی و حرفه ای بود. حتی گریم بازیگرها هم خیلی طبیعی بود. درباره الی برشی از شکنندگی زندگی روزمره بود.