یک بی جَمبه در یک صبح جمعه !

آهای اهالی بلاگستان ، شورشو درآوردیدا ! ... بیدار شید دیگه بابا ! 

خجالت بکشید ، تمبلی و کسالت و کهولت سن هم حدی داره آخه !

ما ساعت 5/4 صبح پا شدیم رفتیم میدان ونک ( به شما چه برای چی ؟! ... کار داشتیم خب ! ) ... بله داشتیم عرض می فرمودیم ! ... بعد از اینکه کارمان را انجام دادیم و آمدیم که سوار ماشین شویم دیدیم چرخ جلو سمت راننده پنچر است توی آن تاریکی و شُرشُر باران وسط میدان ونک لاستیک عوض کرده ایم بعد درجهء بخاری و صدای ضبط را زیاد کرده ایم و کلی تهران خلوت محشر گردی کرده ایم برای خودمان در باران ! ... سپس دربدر شهر را گشته ایم دمبال حلیم خوب و نجسته ایم و بعدش کلی توی صف سنگکی واستاده ایم و با دو عدد سنگک داغ خاشخاشی فرد اعلا مراجعت کرده ایم یکی را داده ایم پایین خدمت ننهء مان و آن دیگری را آورده ایم بالا آب گذاشته ایم جوشیده چای دم کرده ایم بساط صبحانه را چیده ایم و دو تا نیمرو هم زدیم تنگش و نوش جان کردیم و الان پای نت نشسته ایم داریم با لذت سیگارمان را می کشیم آنوخت شما هنوز خوابید ؟!

/ 50 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کرگدن

آرش قبلن فرار مغزها شده که حالش اینجوریه دیگه ! یعنی مغزش از تو کله ش فرار کرده !! ( هر هر هر ! [نیشخند] )

واحه

سلام واقعا جالبه! بد نیست بدانید من دیشب مشغول شستشوی کلی لباس و شستنی های دیگری شدم که باید شسته می شد! و وقت نکرده بودم!!!... تا صبح! ساعت پنج و چهل اذان صبح را گفتند نمازم را هم خواندم ساعت هفت صبح خوابیدم تا دوازده ظهر! آدمیزاد هم آدمیزادهای قدیم!

پ

برای دیده شدن همه’ کامنتها فقط [خجالت] ساری [زبان]

حمید

هنوز که آپدیت نکردی!... ضمنا از این ترفند کامنت گذاشتن برای دیدن همه کامنتا هم خیلی خوشم اومد!...اولها فکر میکردم خرافاته!!...ولی بعدا که یکی دو تیریپ امتحان کردم و جواب داد بر هوش اولین کسی که این روش رو کشف کرد آفرین گفتم!

برای دیدن فقط

آرش

اجی مجی همه ی کامنتا لاترجی!

آرش

راستی یادم رفت بهت بگم . برام دعا کن .

سلام به ناممکن

سلام ... منم همون ! والله با این نوناشون !! بعدشم : اینجا برف اومد حاجی ! تا دلت بخواد !!!

سال صفری

اهالی وبلاگستان رو به بزرگی خودتون ببخشین که ساعت چهار و نیم صبح میدون ونک کاری نداشتن!