پی نوشت های پست قبل با طعم 1388 !!!

پ.ن 1 : نمی دانم در جریان هستید یا نه ! ولی سال تحویل شد به سلامتی و موش داد به گاو ( تحویل رسالتش را ) ! لذا بدینوسیله به آن دسته از ابناء بشر که تصمیم دارند در سال جدید گاو باشند شدیدن تبریک عرض می نمایم و به الباقی تسلیت !

پ.ن 2 : این پی نوشت ها همینجور تدریجی و مداومناک ادامه خواهند داشت تاااااااا آخرین روز تعطیلات ! این هم می تواند نتیجه حول حالنا الی احسن الحال الباحال الشادمنگول البیش فعال باشد ! هم از نتایج سحر بی جمبگان ای دی اس ال در منزل ندیده !

پ.ن 3 : همینجا یک تشکر ویژه دارم از جناب مشد حسین اوباما که با تبریک اختصاصی شان و آن ( بامزه و دلنشین ) به فارسی عید مبارک گفتنشان دل اسلام و مسلمین را گنده شاد کردند سر سفره هفت سین ! ضمنن باراک سیاه ما را یاد باراکا می اندازد و شکلات تلخ هایش ! 

پ.ن 4 : از شوخی گذشته امیدوارم سال جدید برای همه آحاد ملت ایران اسلامی باستانی مخصوصن دوستان بلاگی و غیر بلاگی کرگدن سالی پر از سلامتی و پول و شادی و پول و موفقیت و پول و آرامش و پول و معنویت و پول باشد ! به کوری چشم بحران اقتصاد جهانی و مسببان بی پدر مادرش آمریکای جهانخوار پدرسگ و اسرائیل غاصب حرامزاده ... و اینگیلیس خار مادر ... ! ( آقا حالا یه تصادف کردیم چرا انقد ... شدی ؟! )

پ.ن 5 : مریم بانو دارد چمدان می بندد که امشب یا فردا صبح زود عازم شمال شویم به سلامتی و میمنت و اینا ... ما جای همه شما را خالی می کنیم آنجا شما هم در عوض هر جا بودید دعا کنید که شمال پرنده پر نزند و خلوت و ارزان باشد و بارندگی نباشد و غیره ! هر چند زحمت بیهوده می کشید چون این دعاها که گفتیم در حد غول چراغ جادوی وطنی و کارهای هری پاتر اجنبی تخیلی است در این ایام و فقط اعصاب خدا را خراب می کند !

پ.ن 6 : آدمی به اعتبار تغییر کردنش آدم است کللن ... هیچکس نداند عباس می داند که من چقدر از عید و مسخره بازیها و شلوغی های الکی قبل و بعدش و جو گیری های بیجا و هیجان زدگی ها و صله رحم های انگار مصنوعی و از سر رفع تکلیف و شهوت خرید مردمی که مثلشان در این ایام می شود آب در خوابگه مورچگان متنفر بودم و بدم می آمد ... اما حالا اعتراف می کنم که معتقدم اگر همین سالی یکبار خانه و روح و تن تکانی نباشد آدمها را روزمرگی هایشان مثل موریانه میخورد و می پکاند و می ترکاند و می فلاند !

پ.ن 7 : توضیحات عکس پست قبل این که بالای عکس که انقدر بهشت است یک جایی در مهر شهر کرج است جل الخالق ! و پایینش یک بخشی از کارت پستال مدیر عامل یکی از شرکتهای همکار است که محض رعایت حق کپی رایت عرض کردیم این را ! دستخطمان هم ضمنن قبلن تر ها خیلی بهتر بود به جان خودمان ! ضمنن آخر هم این که هر کس تلاش کند امضای ما را برای جعل و کلاهبرداری یاد بگیرد الهی گاو مش حسن شود به حق همین سال عزیز گاو یا سال گاو عزیز !

پ.ن 8 : کلبه درویشی کرگدن چند روز پیش یک مهمان خارجی عزیز داشت میرزا قلمدون نام ! که شبی باشکوه و مفتخر انگیز و تاریخی ساخت برای ما و می خواستیم منباب اعلام ذوقمرگی و اعلان اینکه چقدر این نازنین عجیب غریب را دوست می داریم از عکسهای آن شب آپدیتی تصویری در کنیم از خودمان که قسمت نشد !

پ.ن 9 : در سالی که گذشت یک عده دوست جدید پیدا کردم توی بلاگستان که محشرند و جدی جدی آشناییشان غنیمت عظیم و افتخار بزرگی ست برایم ... اسم نمی برم چون می ترسم کسی از قلم این حافظه چپر چلاغم بیفتد و شرمنده روی ماهشان بشوم این نویافته های دیر آشنا را ... سرتان را درد نمی آورم فقط در این فقره همین قدر بگویم که ... به رفیقی قسم که خوشحالم ...

پ.ن 10 : در همین راستا ( راستای بالایی ! ) از دوستان قدیمی بلاگستان که مدتهاست گم و گور و در محاق تشریف دارند و نافرم استند بای شده اند با زبان خوش استدعا دارم در این سال نویی آن روی کرگدن را بالا نیاورده و تکانی به خودشان و موسشان و وبلاگشان بدهند در حد ساسی مانکن ! حالا در این حد هم نشد جهنم و ضرر در حد حجی جون و مهرداد نیویورکی و قاسم گلی هم قبول است ! 

پ.ن 11 : چون در منزل هنوز یاهو مسنجر نصب نکرده ایم که سند تو آل کنیم خودمان را ! بیزحمت دوستان خبر آپدیت کرگدن و پی نوشت های علی الدوام الی آخر التعطیلاتش را دست به دست کنند تا نفر آخر بچسباند به دیوار !

پ.ن 12 : این یکی دیگر خیلی بی ربط است ( نه که آن قبلی ها خیلی با ربط بودند ! ) ولی سنتی دوستان و گوشه بازان و تحریر پسندان آلبومهای جدید استاد صدیق تعریف که گرد پیری بر چهره نازنینشان نشسته و علیرضا قربانی جوان را از دست ندهند تا ما از سفر برگردیم ! البته آلبوم جدید استاد افتخاری را اگر از دست دادید خیلی غصه نخورید چون حتمن ایشان بعد از سیزده بدر با دو سه تا آلبوم جدید در خدمت هنر و موسیقی این مرز و بوم خواهند بود !

پ.ن 13 : تا بازگشت شکوهمندمان از خطه سرسبز شمال درود و بدرود ! مواظب خوتان باشید ! از بغل بروید ! شبها جیش و مسواک یادتان نرود ! کارت اعتباری و کارت سوخت فراموش نشود ! آجیل زیاد خوردید حتمن آب لیمو بخورید که ببرد ! ولی در موارد دیگر هم جای ما را خالی کنید هم سمت آب لیمو اصلن نروید که ضد حال می شود نافرم ! تا پ.ن 14 که احتمالن 4-5 روز دیگر وصال خواهد داد همه شما را به خدا و خودتان و بغل دستی تان می سپارم محکم ! در آخر هم برای سلامتی آقای راننده صلوات !

/ 27 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد ایلار

عیدت مبارک کرگدنی عزیز و دوست داشتنی... شاد باشی و بر قرار و بر مدار خوش نوشتن های همیشگی های ات...

میرزاقلمدون

سال کرگدن نداریم چون کرگدن در واقع یک گاویه که خیلی گاوه!!! به حدی که گاوا وقتی با هم دعواشون میشه به هم میگن : کرگدن!!!

حمید باقرلو

شمال خوش میرگذه!چقدر شاباش جمع کردی؟!

صدیق سروستانی

سلام بر شما و عید و سال نوتان مبارک و سفر خوش باد

احسان.......راشومون

این یک پیام عمومی است : از راشومون به همه ی شهروندانی که به www.rashomon.blogfa.com رفت و آمد دارند و از احسان جوانمرد به همه ی دوستانی که مدتی است نیامده اند به وبلاگ قدیمی و صمیمی ِ 1379 www.1379.blogsky.com اولا : به هر دو وبلاگ سر بزنید تا دوستان هر دو وبلاگ همدیگر را بشناسند... دومن: 1387 تمام شد. سال نحسی بود برای حقوق بشر در ایران و خوشحالم که گورش را گم کرد و رفت. سومن: دلم می سوزد برای همه ی مان و همه ی تان که هر سال فکر می کنیم و می کنید که امسال فرق می کند... نفرین به دل های پر امیدمان و پرامیدتان. چهارمن : با این که کلیشه شده سال نو مبارک... خواستیم نگوییم اما وقتی دیدیم اوباما تبریک می گوید گفتیم لابد یک چیزی می داند و ممکن است امسال با سالهای قبلی ... دیدید چقدر خریم ما... پنجمن: انجمن! آخرن: بسجمن! این دوتای آخری هم اختصاصا برای علوم اجتماعی ها بود که معنیش را می دانند.

میرزاقلمدون

"سن" به آخر اسمت نمی آید "مد " بگذار تا صلواتی بفرستم...!!!!. . . . . حال کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهسا

می‌بینیم که در غیاب ما شال و کلاه کرده‌یید با عیال مربوطه‌ترین رفته‌یید ولایات ما خوش‌گذرانی .. سال خوبی داشته باشین هر دوتون در کل بوس . بوس . بوس

عباس

سلام...باقالی تربچه ...برو سرکوچه دادبزن ...دورکلات آبیه ...بس بچه برو دیگهههههههههههههههههههه...یا حق

الهام

ما که بغل دستی نداریم چه کنیم؟![ناراحت][ابرو] سال نو شما هم هزار باره مبارک!

اشرف گیلانی

بوی باران بوی سبزه بوی خاک شاخه های شسته باران خورده پاک آسمان آبی و ابر سپید برگهای سبز بید عطر نرگس رقص باد نغمه شوق پرستو های شاد خلوت گرم کبوترهای مست نرم نرمک می رسد اینک بهار خوش به حال روزگارا خوش به حال چشمه ها و دشت ها خوش به حال دانه ها و سبزه ها خوش به حال غنچه های نیمه باز خوش به حال دختر میخک که می خندد به ناز خوش به حال جام لبریز از شراب خوش به حال آفتاب ای دل من گرچه در این روزگار جامه رنگین نمی پوشی به کام باده رنگین نمی نوشی ز جام نقل و سبزه در میان سفره نیست جامت از ان می که می باید تهی است ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ سال نو مبارک سفر به خیر سال پر از صرفه جویی داشته باشید ان شالله[شوخی]