هف توصیهء مهم برای میزبان های خوابالو !

تجربهء من می گوید که هر آدم عاقل و بالغ خوشخواب و ذاتن خوابالویی در زندگی اش وختهایی که مهمان دارد باید چند نکته را مد نظر داشته باشد ! :

١- شب قبل از مهمانی خوب و به میزان کافی و بلکم بیشتر بخوابد تا در روز یا شب موعود خدای نکرده تحت هیچ عنوان خوابش نیاید و شبیه هویج شُل نباشد !

٢- از قبل کللیهء مهمانها را بلحاظ شخصیتی و آناتومی و روانشناختی و میزان مقاومت و استقامت و همچنین قدرت صاحبخانه بترکانی شان کاملن بررسی کرده و ساعت زیستی خواب تک تکشان را تخمین بزند ! 

٣- اگر هم زبانم لال در حضور مهمانها خوابش گرفت به سبک بایسیکل ران حتی شده به کمک چوب کبریت خاموش لای پلک هایش یا چوب کبریت روشن لای انگشتهای پایش خودداری و آبرو داری کند !

۴- در طول مهمانی از خوردن دوغ و ماست و قرص کدئین دار و سایر خواب آورهای قوی و حتی ضعیف جددن خودداری کند و اگر هم هوس کرد کوفت بخورد بهتر است !

۵- انرژی اش را برای طول ساعات مهمانی تقسیم و مدیریت کند یعنی جوری نباشد که اوائل مهمانی عینهو چارپای نشادُر جویده بپّر بپّر کند و سرش را به این دیوار و ماتحتش را به دیوار مقابل بکوبد ! و در اواخر مهمانی عینهو یاکریم گیج گیج بزند ! 

6- برای مواقع خیلی فورس و ضرور که هیچکدام از موارد بالا میسر نباشد از قبل پیش بینی های لازم را بنماید ، از جمله تهیهء قرصهای خواب آور و مغز و اعصاب و روان گردان 2000 میلی گرمی و پودر کردن جهت استفاده بعنوان ادویهء غذای مهمانان گرام ! 

 7- در آخر هم اینکه چارچشمی حواسش به دوربین موبایل مهمانها و میزان علاقهء هر کدامشان به هنر عکاسی و شکار لحظه ها و اینها باشد و آمار مهمانان وبلاگ نویس یا فتوبلاگ دار را هم شدیدن و فجیعن داشته باشد ! ...

.

.

.

وگرنه این بلا سرش می آید که ملاحظه می فرمائید ! :

.

  
نویسنده : محسن باقرلو ; ساعت ٤:٤٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ خرداد ۱۳۸٩
تگ ها :