جنس مخالف بازی !

وحید خان ( وب گپ ) ما را به یک بازی دعوت کرده بودند با این سوژه که اگر تبدیل به جنس مخالف بشوید ۵ تا کاری که دوست دارید انجام بدهید چیست ؟! ... روم به دیوار اولش به غیرتمان برخورد ! ... ولی بعد گفتیم ای بابا این فقط یک بازی ست کرگدن جان ! ... لذا بازی می کنیم به شرح ذیل !  :

تصویر فوق بخشی از این کاریکاتور وحید نیک گو میباشد !

١- دوست داشتیم با لباس و گریم کاملن پسرانه جوری که احدالناسی بو نبرد از جنس لطیف هستیم برویم توی کوچه خیابان و بقول شهره لرستانی ریلیشن شیپ مردم را از زاویه ای تازه بازبینی و بررسی کنیم !

٢- دوست داشتیم شب خواستگاری مان همزمان با سه چار تا خانواده قرار می گذاشتیم و وختی هر سه چار جوان کت شلواری ژیگول مستون با موهای آب شانه زده و صورت شیش تیغ همراه والدینشان دسته های گل در بغل زنگ خانه را می زدند آی می خندیدیم !

٣- دوست داشتیم با پسرهایی دوست شویم که موتور داشته باشند ! ... آنهم نه از این هوندا ١٢۵ های زپرتی بلکه از این موتور خوشگل های جدید و گنده منده ! ... بعد هر روز باهاشان قرار می گذاشتیم و می رفتیم خیابان گردی و روسری مان را هم در جاهای خلوت بر می داشتیم و موهای بلوند یا مِش استخونی مان را حسابی باد می دادیم ! ... البت سعی می کردیم جوری سیاست به خرج بدهیم که این مو باد دادن باعث به باد دادن چیزهای دیگر نشود !

۴- دوست داشتیم لباس پوشیدنمان متفاوت و چشم در آر باشد ! ... البت نه بلحاظ نمایش برجستگی ها و پستی بلندی ها و سایر جاذبه های طبیعی و گردشگری مان ! ... از این نظر متفاوت که مثلن یک روز با چادر عربی و روبنده و دستکش مشکی و سه لایه جوراب بزنیم بیرون جوری که هیزترین و تلسکوپی ترین چشمهای مذکر هم قادر به رصد یک اپسیلون از پوست گندمگون باطراوتمان نباشند ! ... و درست فردای همان روز با چنان لباس خفنی توی انظار عمومی ظاهر شویم که پشت سرمان آمبولانس و نعش کش راه بیفتد چن تا چن تا !

۵- دوست داشتیم از دوران بلوغ و سنّی که آب می رفت زیر پوستمان و قابل متلک پراندن می شدیم تک تک متلکهای وارده را ثبت و ضبط کنیم و آخر هر سال به صاحب خلاقانه ترین متلک پرتاب شده جایزه ای درخور بدهیم !

پی دعوت نامه نوشت ! :

اجباری نیست ولی من از مریم بانو - حمید داداش - هلیا - محسن منوخودم و مسی ته تغاری دعوت می کنم که بازی کنن !

  
نویسنده : محسن باقرلو ; ساعت ۱:۱۱ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٠ فروردین ۱۳۸٩
تگ ها :