تِن تاوزن ... ایول !

پست قبلی قرار بود یک پست کاملن فانتزی آماریِ خود شیفتئانهء خوشحالمنگولی کرگدنانه باشد ! ... ولی مگر می گذارند این مردم ؟! ... کدام مردم ؟ ... خوبه خوبه ! ... خودتان را به آن راه نزنید لطفن ! ... همین مردم دیگه ! ... همین هف هش نفر مردم حرمت شکن اختشاشگر خودفروختهء لامذهبِ وطن فروش فریب خورده ای که روز عاشورا همینجوری بدون اطلاع قبلی و سرخود و بصورت فرررت می ریزند توی خیابانها و از خودشان اختشاش در می کنند ! ... و هی خودشان را الکی از روی پل پرت می کنند ! یا می کوبند خودشان را به وسائل برنده و کوفنده ! یا می روند زیر چرخ ماشین ها ! یا ادای آدمهای تیر ( غیب ) خورده را در می آورند جوری که انگار هالو گیر آورده اند ! ... و آخرش هم که حسابی اعصاب آدم را خط خطی می کنند و تمرکز انسان را بهم می زنند تازه دو قورت و نیمشان هم باقی ست ! ...

القصه قرار بود توی پست قبل طی مراسمی از حضور شما حماسه آفرینان شبانه روزی عرصه های تلاش و ایثار در دنیای مجازی تقدیر و تشکر بعمل آوریم ! ... از چه نظر ؟! ... الان عرض می کنم خدمتتان ... اولن همانطور که مستحضر هستید ما بازی با اعداد و ارقام و آمار را مثل بازی با خیلی چیزهای دیگر خیلی دوست میداریم زیاد ! ... این از این ... ثانین هر کس نداند قدیمی های بلاگستان دیگر خوب می دانند که آرشیو وبلاگ فخیمهء کرگدن هر ازچندگاهی بدست باکفایت شخص شخیص خودش بصورت از بیخ به فنا می رود جهتِ همینطوری ! ، هر بار حالا به دلیلی و علتی و معلولی ! ... تاریخ آخرین باری که آرشیو را پکاندیم رفیت لای دست اجدادش درست یادمان نیست ولی از همان تاریخ تا حالا 150 پست از خودمان صادرات کرده ایم و کلی هم کامنت از شما وارادت کرده ایم ! ...

چند وخت پیش در صفحه مدیریت مرکزی چشممان افتاد به تعداد کلی کامنتها که نُه هزار و خرده ای بود لذا روزهای بعدش هی حواسمان بود که ببینیم ده هزارمین کامنت را چه کسی مرقوم می فرماید تا طی یک پست جداگانه مقدمش را گلباران کنیم و مراتب ایول خودمان را بحضور مستطاب جنت مکانش معروض داریم که از قضا کامنت 10000 را ایرن بانو عنایت فرمودند که بدینوسیله از حضور حضرتشان خیییلی مرسی ! ... لازم به ذکر است که اسنادش هم موجود است ! ... البته لازم به یادآوری نیست که هیئت مدیرهء وبلاگ کرگدن ! قدردان و رهین منت تک تک نگارندگان آن 9999 کامنت دیگر نیز میباشد و نام بردن از صاحب 1+9999 اُمین کامنت ، صرفن حرکتی نمادین در راستای ایجاد انگیزه و شور انقلابی بیشتر در جوانان این مرز و بوم مجازی و اینا است !

این درست که این مراسم شامل تقدیر و تشکر خشک و خالی بود ! ولی قول می دهیم به کامنت گذار خوش اقبالی که کامنت صد هزارم را قلمی فرماید یکدستگاه کمِری فول آپشن از همانها که ساسی مانکن توی یکی از ترانه هایش می گوید هدیه بدهیم ! و خب بدیهی ست که با چنین روند رو به رُشدی لابد به صاحب کامنت یک میلیون ام هم یکدستگاه آپارتمان مبله به همراه کمک هزینه سفر به سواحل کارائیب ( برای متاهل ها بدون همسر ! ) مرحمت بفرمائیم دیگه !

 

---------------------------------------------

پی جانِ مولا نوشت ! :

پست قبل تمام شد خلاص ! ... لطفن بی خیال ! ... لذا اگر درباره اش در کامنت دونی این پست کامنت از خودتان در کنید پاک می کنیم به جان عزیزتان ! ... ای به قربان خشانت و جذبهء این اواخر خودمان برویم الهی شدید !!

پی خداوکیلی نوشت ! :

خدایی حال کردید چجوری حرف را عوض کردیم ؟! ... در کل ما اینیم دیگه !!

  
نویسنده : محسن باقرلو ; ساعت ۱:٠۳ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٩ دی ۱۳۸۸
تگ ها :