لبیک ابر چند ضلعی لک لبیک !

ای کسانی که ایمان آورده اید پیش نیاز خواندن این پست ، پاس کردن این پست ابر چند ضلعی می باشد ! ... لذا خواهشمندیم ناخوانده علم سماوات و ره نابرده در خرابات و ایضن بی وضو و بی صلوات وارد نشوید لطفن !!

پیشنهادات کرگدن برای تیونینگ آدم های ورژن ٢٠١٠  ! :

١- آدمهایی که راس راسکی لیاقت منتخب بقیه شدن را دارند با رنگ فسفری جیغ روی هر جای بدنشان که صلاح است ! از بقیه متمایز شوند تا در مواقع بعد از الکشن جات اوضاع بی خودی شیر تو شیر نشده و پای کسی به جاهایی شبیه کهریزک باز نشود و فرد مذکور بعد از گذشتن کار از کار معذب نشود و عذاب وجدان نگیرد که چرا رای یکسری را پس نمی دهد یا اصولن چرا باید پس بدهد و الخ !

٢- در سیستم به دنیا آمدن بچه بازنگری شود بطوری که هر یک از زوجین بصورت توافقی قادر به در کردن نوزاد از خویش باشند تا یک عمر مجبور به تحمل سرکوفت و منت دیگری نباشند و قالیچهء بهشت هم بصورت عادلانه زیر پای هر کدام که قبول زحمت کرده پهن شود !

٣- ترتیبی اتخاذ و تمهیداتی اندیشیده شود تا والدین و کودکان به راحتی بتوانند در مواقه لزوم و ایام ناشکری و ناسپاسی جای خود را با هم عوض کنند تا به میزان لازم قدر همدیگر و عافیت را دانسته و پس از بازگشت به حالت اولیه شکر نعمت نعمتشان افزون کند همی !

۴- به تعداد کلیه آدمهای در دست تولید ، دین و مذهب جداگانه تولید و درونشان جاسازی شود بصورتی که ادیان مذکور با هم هیچگونه تعارض و تضاد و تداخلی نداشته و هر کس با دین خودش صفا کرده و مناسک منحصر به فقط و فقط خودش را در هر روز و ایامی که عشقش می کشد در منزل و رو به هر سمتی که خوش منظره تر است اجرا کند !

۵- کلیه آدمها مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع بوده و مخازن ادکلن سرخود پُر شونده با یک رایحه مشترک جهانی در قسمتهای لازمشان تعبیه شود ! ... گلاب به روتان مستراح سرخود هم نافرم جواب می دهد ! 

۶- سیستم کوهان شتر و امکان نشخوار و خواب زمستانی و همرنگ شدن با محیط و خصائص مفید و ردیف و تپل و گشادانهء این مدلی حیوانات بهسازی ، مدرنیزه ، بومی سازی و با بدن آدمها آداپته شده و پس از گذراندن موفقیت آمیز تست های خط تولید روی مدلهای جدید کار گذاشته شود !

٧- مدلهای جدید طوری طراحی شوند که نیاز به استفاده از هیچ نوع لباس و کفش و خلاصه تن پوشی نداشته باشند ! ... البته رعایت چند نکته در این فقره موجبات مزید امتنان است از جمله ستر عورت اصولی و کامل و استفاده از مواد اولیهء بادوام و با ماندگاری حدود یک قرن ! ... رنگبندی شاد به جهت ایجاد نشاط در جامعه انسانی ! ... طراحی یک مُد دائمی دِمُده نشونده و غیره ... !

٨- ایجاد تغییرات بنیادین در سیستمهای مغزی و عصبی به جهت دستیابی به گونه ای از آدم که بتواند در حین انجام امورات روزانه هر وخت خوابش گرفت طوری بخوابد که هم حسابی استراحت کرده و هفت پادشاه را به خواب ببیند و هم آب از آب تکان نخورده و کوچکترین تغییری در فیزیک و میمیک و تیپیکش بوجود نیاید !

9- از جناب خدا تقاضا می شود در صورت ملاحظهء این نامه برای بخش خدمات پس از فروش خلقت فکر اساسی نموده و در صورت امکان همراه هر نوزاد یکسری کامل هم قطعات یدکی اش به دنیا بیاید تا در صورت نیاز آدم محتاج نامرد نشود ! ... البته لازم به یادآوری نیست که قطعات باید طوری طراحی شوند تا دست افراد سود جو و دلال و مال خر مثل دست خر کوتاه باشد !

10- حالا که روی مودش افتاده ایم می بینیم که اگر بخواهیم این لیست را ادامه بدهیم خیلی می شود لذا والسلام من التّبع الهُدی ! و هذا مِن فضل رَبّی ! یادگار پدرم ! رفیق بی کلک مادر ! دریای غم ساحل ندارد ! خدایا خدایا تا انقلاب مهدی مواظب ماها باش و اینا !

  
نویسنده : محسن باقرلو ; ساعت ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۸
تگ ها :