و اینک کامپیوتر ... !

در راستای همان بیت معروف خواجه سعدی مولانا حافظی ! که می فرماید :

خدا را بر آن بنده بخشایش است ... که خلق از بلاگش در آسایش است ! 

قصد نداشتیم مزاحم اوقات شریفتان بشویم به جان خودمان ! ولی خواستیم جهت اطلاع رسانی و رفع نگرانی آندسته از کرگدن دوستان افراطی ! که خود را در فراق ما هلاک و ناکار و در هجران آپدیتهایمان مجروح و شهید می کنند !! معروض داریم که انشالله اگر خدا بخواهد و پیغمبر امضا کند و ابر و باد و مه و خورشید و فلک مثل بچه آدم به کار خودشان ادامه داده و در کار باشند ! و آتش بس غزه پایدار بماند و ما سر کار باشیم ! و ماهواره امید سقوط نکند و در کار باشد ! و خاتمی از کاندیدا شدنش منصرف نشود و ما سر کار باشیم ! و الخ ... ما از امشب به مبارکی و میمنت در منزل کامپیوتر دار می شویم و منبعد بهانه ای برای کوتاهی و تلاش نکردن در راه خدمت به اعتلای فرهنگ بلاگستان نداشته و حتی می توانیم نصفه شب هم برایتان آپدیت و کامنت از خودمان در کنیم چجور !

در همین راستا مریم بانوی گرام نیز در آستانه سی سالگی بهار انقلاب اسلامی ! با اصرار ما یحتمل بازگشت شکوهمندی به دنیای مجازی خواهند داشت و به جهت اینکه اخوان باقرلو نیز به زودی ای دی اس ال دار می شوند تازه احتمال اینکه دو فروند باقرلوی جدید ! نیز به دنیای بلاگستان اضافه شود بسی بسیار است نافرم !

این بود انشای من ! و من الله توفیق ! درود بر یوزارسیف ! درود بر زلیخا ! مرگ بر اسرائیل ! مرگ بر اوباما ! ... مرگ بر منافقین و صدام ! ... تکبیر ! 

پی نوشت یک : یا ابر و باد و مه و خورشید و فلک مثل بچه آدم در کار نبوده اند ! یا آن سه مورد بعدی ! البت شاید هم الخ گند زده ! خلاصه که تا اطلاع ثانوی طبق سنوات قبل شرمنده اخلاق ورزشی همه دوستان و آشنایان و کسبه محل بلاگستان هستیم !!!

پی نوشت دو : می دانیم که در دلتان چه فحشهای خفنی بهمان می دهید ! اولن یک کم ادب داشته باشید ! دومن خوب است ما هم مثل بچگی هایمان بگوئیم : آینه ؟!!! 

پی نوشت سه : آی بزند جمعه استقلال قلعه نوئی طلسم شکنی کند و بیشتر از سه تا سولاخ در وسط لنگ بخت برگشتهء بحران و فلک توءامان زده ایجاد کند ! مثلن چهار تا یا پنج تا ! البت با این روند طوفانی ای که داشته بعید هم نیست ! شصت تا گل به بقیه زده خب چهار پنج تا هم تقدیم حاج آقا انصاری فر عزیز می کند ! راه دوری نمی رود !!!

  
نویسنده : محسن باقرلو ; ساعت ٩:٤٤ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۸٧
تگ ها :